شریعتمداری:ورزشگاه شهید معتمدی، قدیمی‌ترین مجموعه ورزشی، نماد ورزش کارگری است

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، مهمانسرا و بخش‌های بازسازی شده مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی را افتتاح کرد و گفت: اقدامات به عمل آمده عمر این مجموعه را افزایش می‌دهد تا کارگران و ساکنان مناطق جنوب تهران و کم برخوردار از آن بهره‌مند شوند.
ورزشگاه شهید معتمدی، قدیمی‌ترین مجموعه ورزشی، نماد ورزش کارگری است
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی،محمد شریعتمداری در این مراسم گفت: ورزشگاه شهید معتمدی، قدیمی‌ترین مجموعه ورزشی،بازسازی و به یک نمادی در ورزش کارگری تبدیل شده است.
شریعتمداری با قدردانی از کسانی که در بازسازی این مجموعه نقش داشته آمد تصریح کرد: ایجاد زمین چمن برای فوتبال، تهیه امکانات ورزشی، سالن های رزمی، کشتی، بازسازی تاسیسات قدیمی از جمله کارهایی بود که در این ورزشگاه انجام شد تا عمرش طولانی تر شود و بتواند درخدمت مردم این منطقه به ویژه کارگران که صاحب آن هستند، باشد.
شریعتمداری تصریح کرد: باید از تلاش های معاونت فرهنگی اجتماعی وزارتخانه، ریاست فدراسیون ورزش های کارگری و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تشکر کنم که همت کردند و منابعی تخصیص دادند تا این ورزشگاه کارگری بازسازی شود و جوانان بتوانند از آن استفاده کنند.
شریعتمداری درباره اعزام تیم به مسابقات کرواسی گفت: حتما حمایت خواهیم کرد و صندوق هایی که متکلف کارگران هستند کمک می کنند تیم به مسابقات اعزام شود.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و حمایت از ورزش و تفریحات سالم، یک دستگاه اتوبوس به فدراسیون ورزشی نابینایان و کم‌بینایان اهدا کرد. 
عبدالحمید احمدی (معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان)، محمد دادکان (رئیس اسبق فدراسیون فوتبال)، بیژن خراسانی (پیشکسوتان اتومبیل رانی و نایب رئیس اسبق فدراسیون ورزش کارگری)، سید ضیاالدین شجاعی برهان (مشاور وزیر کار) و ابراهیم صادقی‌فر (معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت رفاه) در این مراسم حضور داشتند.
۱ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۲
کد خبر : ۲۴۱,۲۳۴
کلیدواژه ها: وزیرتعاون،کار ورفاه اجتماعی,شریعتمداری,ورزشگاه شهید معتمدی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید