ضرورت استفاده از ظرفیت آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای در جهت توسعه تعاونی ها

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: استفاده از ظرفیت مراکز فنی و حرفه ای و آموزش های مهارتی در جهت تقویت، توسعه و توانمندسازی تعاونی ها ضروری است.
ضرورت استفاده از ظرفیت آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای در جهت توسعه تعاونی ها

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان،"هادی ابراهیمی"در نشست با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان افزود: این  آموزش‌ها علاوه بر  تربیت نیروی کار مورد نیاز بخش‌های مختلف تعاون، از طریق بستر سازی به حل مشکل بیکاری نیز کمک می کند.

وی اظهار داشت: در اجرای قانون "حمایت از شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان"و به منظور توسعه اقتصاد دانش محور، تقویت و توسعه تعاونی های نوآور و توانمندسازی تعاونی های حمایت محور و با هدف استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های مراکز فنی و حرفه ای و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تفاهم نامه همکاری در حال اجراست که به زودی بین این دو دستگاه منعقد می شود.

ابراهیمی، استفاده از تمامی ظرفیت ها، دانش، منابع و امکانات موجود طرفین تفاهم نامه به منظور حمایت از تعاونی ها در راستای بسترسازی برای توسعه کسب و کارهای تعاونی، حمایت از ایجاد مراکز نوآوری و تعاونی های دانش بنیان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای و کمک به تجاری سازی طرح های نوآورانه تعاونی ها را از  مهم ترین اهداف این تفاهم نامه ذکر کرد.

وی خواستار هدف دهی مهارت ها توسط مراکز فنی و حرفه ای به سمت و سوی تشکیل تعاونی ها شد.

۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۲
کد خبر : ۲۴۱,۳۵۲
کلیدواژه ها: توسعه و توانمندسازی تعاونی ها از طریق آموزش های مهارتی,حمایت از ایجاد مراکز نوآوری و تعاونی های دانش بنیان,کمک به تجاری سازی طرح های نوآورانه تعاونی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید