معاون وزیر تعاون، کار و رفاه خبر داد: اعزام 2 هزار و 800 نفر از کارجویان متقاضی کار به خارج کشور

محمدحسین فروزان مهر از نهایی شدن اعزام 2 هزار و 800 نفر از کارجویان متقاضی کار در خارج کشور خبر داد و گفت: در پی برنامه ریزی برای اعزام 5 هزار نفر نیروی کار به خارج کشور تا پایان سال جاری، طبق گزارش کاریابی ها تاکنون برنامه اعزام 2 هزار و 800 نفر به خارج کشور نهایی شده است

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه با اعلام اینکه اعزام 5 هزار نفر پرستار به کشور ترکیه در مراحل نهایی خود قرار دارد، از پایان یافتن برنامه‌های مربوط به اعزام 2800 کارجو به خارج کشور از سوی کاریابی‌ها در سال‌جاری خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی دولت : محمدحسین فروزان مهر از نهایی شدن اعزام 2 هزار و 800 نفر از کارجویان متقاضی کار در خارج کشور خبر داد و گفت: در پی برنامه ریزی برای اعزام 5 هزار نفر نیروی کار به خارج کشور تا پایان سال جاری، طبق گزارش کاریابی ها تاکنون برنامه اعزام 2 هزار و 800 نفر به خارج کشور نهایی شده است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه این تعداد صرفا آماری است که از سوی 33 دفتر کاریابی بین المللی کشور ارائه شده است، اظهار داشت: قطعا جمع بندی آمار بخش های مختلف اعزام 5 هزار نفر را محقق می کند.

فروزان مهر از در دستور کار بودن برنامه های دیگری برای تحقق پیش بینی های اعزام نیروی کار به خارج کشور تا پایان سال جاری، ادامه داد: در قالب یک تفاهم نامه 3 جانبه به دنبال اعزام 2 هزار نفر پرستار به کشور ترکیه هستیم.

این مقام مسئول در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: در قالب یک تفاهم نامه 3 جانبه در نظر داریم تا 2 هزار نفر از پرستاران متقاضی کار در خارج کشور را به کشور ترکیه اعزام کنیم که برنامه اعزام این تعداد پرستار در مراحل نهایی خود قرار دارد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه زمینه ها و مقدمات اعزام پرستاران هم اکنون نهایی شده است، گفت: با اینگونه اقدامات آمار 5 هزار نفری امسال محقق خواهد شد.

به گفته فروزان مهر، برخی اعزام‌های انفرادی و برخی دیگر نیز از طریق دستگاه ها مطرح است که می تواند به تکمیل برنامه 5 هزار نفری سال 90 کمک کند.

۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹
کد خبر : ۲۴,۴۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید