دکتر شیخ الاسلامی در جشن سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی :تشکیل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منجر به بیکار شدن هیچ یک از کارکنان این وزارتخانه نشد

دکتر شیخ الاسلامی در جشن سی و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که در سالن اجتماعات وزارتخانه برگزار شد ضمن اشاره به اینکه با ادغام وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه هیچ نیروی انسانی بیکار نشده است گفت: ادغام این سه وزارتخانه بدون تنش تحقق پیدا کرد و انتظار می رود بتوانیم یک وزارتخانه کارآمد، لایق و خدمتگزار را در کشور به مردم معرفی کنیم.
به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دکتر شیخ الاسلامی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه کارنامه انقلاب اسلامی از رشادت‌ها و جان فشانی‌های فرزندان مخلص انقلاب و آئینه شفاف ایثارگری‌ها و تلاش های بی دریغ شخصیت‌های برجسته انقلاب است گفت: این میراث گران بها که ره‌آورد خون هزاران انسان پاک و صدها شخصیت است  بیش از هر دست آورد دیگر نیازمند پاسداری و نگهداری می باشد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه همواره ملت ایران در صحنه هایی همچون راهپیمایی 22 بهمن و حضور در انتخابات نقش مهم و گسترده ای داشته‌اند و خاری در چشم دشمنان اسلام بوده اند گفت: اکنون که در مقطع خاصی از تحولات جهان و همچنین در موقعیت حساس و سرنوشت سازی از دوران انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، مسئولیت ما ایجاب می‌کند تا واقعیت ها، ریشه ها و آثار گوناگون انقلاب را در ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بشناسیم تا بتوانیم با برنامه ریزی حساب شده پایه های انقلاب را تثبیت کنیم .
وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی طولی نکشید که پرتوهای معنوی این بار رحمت الهی مرزهای جغرافیایی را درنوردید و مسلمانان جهان را از خواب غفلت بیدار کرد و رستاخیز اسلامی را در سراسر جهان پدید آورد .
دکتر شیخ الاسلامی در ادامه افزود: این انقلاب، جنبه معنوی و دینی دارد و از اینرو توانست در کشورهای اسلامی نفوذ کند و هزاران انسان را شیفته خویش سازد .
وی  در  بخش دیگر از سخنانش  ضمن اشاره به آمار و ارقامی که در خصوص میزان رضایتمندی کارکنان از طرح دور کاری صورت گرفته بود گفت: در این نظرسنجی 81 درصد کارکنان تاثیر دورکاری در بهبود روابط خانوادگی را مثبت دانسته اند و همچنین 78 درصد نیز معتقد هستند که فشارهای روانی کارکنان کمتر شده است .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق نظرسنجی صورت گرفته کاهش هزینه‌های ناشی از طرح دورکاری 79 درصد، افزایش کیفیت کاری از نظر دورکاران 60 درصد، استفاده بهینه از زمان 87 درصد می باشد و در مجموع 83درصد موافق این طرح می‌باشند و این آمار نشانگر میزان رضایتمندی کارکنان و پیشبرد اهداف این طرح است .
وی در خاتمه گفت: نگاه مدیران ما نسبت به دور کاری باید مثبت باشد و همراهی بیشتری داشته باشند تا   مسائل باقی مانده از این طرح عظیم حل و فصل گردد .
 
۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۸:۴۵
کد خبر : ۲۴,۴۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید