وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: تلاش دولت براى عملیاتى کردن برنامه هاى ایجاد اشتغال

عبدالرضا شیخ الاسلامی گفت: برنامه ایجاد اشتغال در کشور یک شعار تبلیغاتی و وعده انتخاباتی نبوده است. در واقع نیازی به بیان و مطلب این برنامه هم نبود اما از این باب که برنامه ریزی صورت گرفته بود، این را اعلام کردیم و تلاش هم می کنیم تا تحقق پیدا کند

 به گزارش روابط عمومی وزارت  تعاون،کار ورفاه اجتماعی عبدالرضا شیخ الاسلامی گفت: دولت برای ایجاد اشتغال در کشور برنامه ریزی کرده و تمام تلاش خود را برای اجرای این برنامه خواهد کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در پاسخ به برخی انتقادات درباره این که وعده دولت در حوزه ‌ایجاد اشتغال تحقق پیدا نکرده است، اظهار داشت: دولت برنامه ای برای ایجاد اشتغال در نظر گرفته است و تلاش می کند تا آن را عملیاتی کند.

وی افزود: این برنامه هم یک شعار تبلیغاتی و وعده انتخاباتی نبوده است. در واقع نیازی به بیان و مطلب این برنامه هم نبود اما از این باب که برنامه ریزی صورت گرفته بود، این را اعلام کردیم و تلاش هم می کنیم تا تحقق پیدا کند.

شیخ الاسلامی در عین حال تصریح کرد: در این طرح اگر در مقایسه با برنامه جلوتر بودیم که بسیار خوب خواهد بود و اگر هم به برنامه نرسیدم دلایل آن را مطرح خواهیم کرد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۲
کد خبر : ۲۴,۵۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید