دو مرکز جدید مشاوره کارآفرینی در هرمزگان راه اندازی می شود

دومین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان برگزار و طی آن با راه اندازی 2 مرکز جدید و تمدید فعالیت 7 مرکز دیگر موافقت شد.
مرکز جدید مشاوره کارآفرینی راه اندازی می شود/حکم فعالیت 7 مرکز تمدید شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، دومین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان با حضور نمایندگان پارک علم و فناوری، صندوق کارآفرینی امید، مرکز کارآفرینی دانشگاه هرمزگان و کانون کارآفرینی استان برگزار شد.
در این نشست که با دستورکار تصویب درخواست راه اندازی 2 مرکز مشاوره کارآفرینی جدید در استان و بررسی عملکرد و تمدید مراکز مشاوره کارآفرینی که مدت حکم فعالیت شان تمام شده بود برگزار شد اعضای هیات با راه اندازی 2 مرکز جدید و تمدید فعالیت 7 مرکز موافقت کردند.
 
زینب شاهی مدیر اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان اظهارداشت: مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی از مراکز مشاوره کارآفرینی، شتاب دهنده، فضای کاری مشترک و کافه کارآفرینی تشکیل شده است.
 
وی تاکید کرد:تاکنون 22 مرکز مشاوره در استان هرمزگان فعال شده اند که 7 مرکز( 4 مرکز در شهرستان بندرعباس، 2 مرکز از جزیره کیش و یک مرکز از شهرستان بستک )زمان فعالیتشان به پایان رسیده بود که با تمدید فعالیت آن ها موافقت شد.
شاهی با بیان این که 2 مرکز جدید مشاوره کارآفرینی در شهرستان بندرعباس  راه اندازی می شود،خاطرنشان کرد: مراکز مشاوره ای که زمان فعالیتشان به اتمام رسیده است باید به منظور تمدید حکم فعالیت درخواست تمدید را به اداره کل ارسال کنند و پس از بررسی عملکرد مراکز و رضایت بخش بودن آن در نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان رای به تمدید فعالیت داده می شود.
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶
کد خبر : ۲۴۵,۲۰۲
کلیدواژه ها: مرکز مشاوره کارآفرینی،زینب شاهی،کارآفرین،اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید