۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی محیط واقعی کار در قزوین ارایه شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در کارگاه‌های آموزشی جوار صنایع در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای محیط واقعی کار برای متقاضیان در استان برگزار شده است.
۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی محیط واقعی کار در قزوین ارایه شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در کارگاه‌های آموزشی جوار صنایع در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای محیط واقعی کار برای متقاضیان در استان برگزار شده است.

محسن مددی افزود: ۱۴۷ نفر با شرکت در این دوره‌ها در رشته های مختلف صاحب مهارت شده‌اند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین خاطرنشان کرد: مهارت جویان با حضور در دوره های آموزشی محیط واقعی کار، مهارت لازم را در حرفه های مورد نظر کسب می کنند و شانس خود را برای کسب فرصت شغلی افزایش می دهند.

وی اظهار کرد : در مدت یاد شده همچنین ۷۷ هزار و ۵۲۷ نفر ساعت دوره مهارتی در کارگاه های آموزشی صنایع و صنوف استان قزوین برگزار شده است.

این مسوول ادامه داد: هزار و ۷۲ نفر با شرکت در این دوره ها در رشته های مورد نظر صاحب مهارت شده اند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: تربیت افراد ماهر و آماده ورود به بازار کار از اهداف برگزاری دوره های آموزشی در کارگاه های صنایع، صنوف و جوار به شمار می رود.

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۰۸
کد خبر : ۲۴۵,۲۴۵
کلیدواژه ها: آموزش مهارتی , محیط واقعی کار , قزوین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید