مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: یکی از ارکان اصلی توسعه هر سازمانی "رعایت مقررات ایمنی" است

به همت گروه تحقیقات، تعلیمات، حفاظت فنی و بهداشت کار اصفهان "وبینار ایمنی وآتش نشانی" با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.
یکی از ارکان اصلی در توسعه هر سازمانی "رعایت مقررات ایمنی"  است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، کامران کلانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این وبینار  با بیان اینکه  حوادث ناشی از کار سومین عامل مرگ و میر در جهان است گفت:  همه ساله بالغ بر یک میلیون نفر بر اثر حوادث ناشی از کار جان خود را از دست می دهند و یا  دچار آسیب های جسمی می شوند  که این امر گویای اهمیت مسأله ایمنی در همه  جای دنیا است.

وی با بیان این که در گذشته تعداد زیاد کارگران نشانه برتری یک سازمان بوده  اظهار داشت: امروزه سطح ایمنی، مهارت کارگران و کیفیت محصولات، از شاخص های مهم برتری یک واحد اقتصادی، سازمان و یا شرکت است

کلانی "رعایت مقررات ایمنی" را  عامل اصلی صیانت از سرمایه های انسانی عنوان کرد و افزود: یکی از ارکان اصلی در توسعه هر سازمانی "رعایت مقررات ایمنی"  است.

وی همچنین گفت: آنچه که در سطح کشور باید به آن توجه ویژه شود  "استقرار سیستم ایمنی عمومی" به منظور تأمین ایمنی و سلامت شهروندان است و در این راستا بایستی نقش آفرینی شهروندان را گسترش دهیم.

 وی تصریح کرد: در کشورهای پیشرفته مردم در ایمن سازی فضای کار و زندگی نقش آفرین هستند و دولت ما نیز برای فرهنگ سازی ایمنی باید به این سمت حرکت کند.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ضمن قدردانی از تلاش و فداکاری های مسئولین و کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی استان  گفت: این سازمان با بهره گیری از قوای تخصصی و تجهیزات مناسب در سطح استان خدمات مطلوبی را به جامعه مخاطب ارائه کرده است.

این وبینار با حضور بهاره ملک پور رئیس اداره بازرسی کار، زهرا الماسی، رئیس گروه تحقیقات، تعلیمات، حفاظت فنی و بهداشت کار، مهندس تکی کارشناس مرکز تحقیقات و مسئولین امین واحدهای اقتصادی  برگزار شد.

۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۶:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۴۶,۷۵۲
کلیدواژه ها: کلانی,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان,رعایت مقررات ایمنی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید