مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: دفاتر کاریابی مبلغ سیاست های حمایتی در بین کارفرمایان و کارجویان باشند

نشست صمیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر و مدیران دفاتر کاریابی سراسر استان بوشهر برگزار شد.
دفاتر کاریابی مبلغ سیاست های حمایتی در بین کارفرمایان و کارجویان باشند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، مصدق کشاورزی در این جلسه با اشاره به این که بخش عمده ای از مباحث کاری ما در خصوص کارجویان و مسئله اشتغال که همه جوامع در حال توسعه در گیر آن هستند در دفاتر کاریابی انجام می شود، گفت: هدف از تاسیس موسسات کاریابی کمک به کارفرما و کارجو برای پیدا کردن فرصت شغلی و کارمند مناسب است.
کشاورزی خاطرنشان کرد: با تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی حرفه ای استان بوشهر و وزارت نفت، دوره های آموزشی ویژه کارجویان برگزار شده پس از آن با درخواست شرکت های حوزه عسلویه به کار گمارده می‌شوند و باید هر فرد کارجو برای شرکت در این دوره ها مهارتی در کاریابی های شهرستان های خود ثبت نام اولیه را انجام دهد.
وی ضمن تاکید به شناسایی بازار کار که یکی از وظایف بسیار مهم دفاتر کاریابی است، عنوان کرد: این مراکز باید با تعامل و برقراری ارتباط با کارفرمایان و صاحبان عرصه کسب و کار، فرصت های مورد نظر را برای کارجویان مورد توجه قرار دهند.
وی گفت: دفاتر کاریابی در هر نقطه از استان بوشهر باید سیاست های حمایتی اشتغال، مشوق های بیمه کارفرمایان و ... اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی را ترویج کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در پایان نیز به فعال نمودن انجمن صنفی کاریابی‌ها استان بوشهر تاکید کرد.
۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۰۲
کد خبر : ۲۴۷,۸۸۹
کلیدواژه ها: موسسات کاریابی,سیاست های حمایتی,استان بوشهر,مصدق کشاورزی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید