مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی: پرداخت بیش از 78 میلیارد تومان به بیست و یک هزار و 568 طرح مشاغل خانگی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی از پرداخت هفتاد و هشت میلیارد و 92 میلیون تومان به بیست و یک هزار و 568 طرح مشاغل خانگی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، یونس فاتح با اعلام  این خبر افزود: تا کنون سی و هشت هزار و 854 طرح با مبلغ صد و چهل و یک میلیارد و 31 میلیون تومان که 120 درصد کل اعتبار استانی می باشد به بانک های عامل معرفی شده است.
وی در ادامه افزود: اعتبار کل استان برای طرح های مشاغل خانگی صد و بیست و یک میلیارد و 806 میلیون تومان می باشد.
فاتح ادامه داد: بانک ملی با پرداخت چهارده میلیارد و 880 میلیون برای چهار هزار و 258 طرح و بانک های سپه و صادرات بیشترین پرداختی ها را به متقاضیان مشاغل خانگی داشته اند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به نقش مشاغل خانگی در توسعه اشتغال و رونق بخشیدن به اقتصاد خانواده اشاره کرد و افزود: در راستای قانون حمایت و ساماندهی مشاغل خانگی  جهت حمایت از طرح ها و کسب کار خانگی  به عنوان یکی از اولویت برنامه های راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد.
فاتح در ادامه به برپایی نمایشگاه های دائمی مشاغل خانگی تاکید کرد و افزود: برگزاری همایش و نمایشگاه هایی در زمینه مشاغل خانگی موجب افزایش اطلاعات و انگیزه مردم در این زمینه می شود.

 

۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴
کد خبر : ۲۴,۸۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید