برگزاری نشست هماهنگی مدیران اجرایی ادارات تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در کرمانشاه

دومین نشست هماهنگی مدیران اجرایی ادارات تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمانشاه برگزار شد .
مهندس سهراب براندیشه مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این نشست که با حضور مدیران اجرایی ادارات فنی و حرفه ای ، بهزیستی ، صندوق تامین اجتماعی ، بیمه خدمات درمانی ، بانک توسعه تعاون ، بانک رفاه کارگران ، صندوق مهر امام رضا (ع) ، سازمان بازنشستگی ، مدیریت درمان تامین اجتماعی ، و صندوق بیمه روستائیان و عشایر برگزار شد با اشاره به تعامل مثبت این ادارات گفت : اداره کل تعاون ، کار و  رفاه اجتماعی محور این تعاملات بوده و به عنوان قائم مقام وزیر امورات محوله را در استان پیگیری می نماید .
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به منشور کاری و وظایف و ماموریت های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : ما درصدد آنیم بتوانیم با همکاری و مساعدت دستگاههای اجرایی مرتبط مشکلات و مسایل را شناسایی و   نسبت به رفع آنها اقدام نماییم .
وی لزوم برنامه ریزی صحیح و مناسب و استفاده از توان تخصصی و کارشناسی کلیه دستگاههای اجرایی مرتبط با حوزه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را خواستار شد و گفت : اجرای صحیح و بموقع و خدمت رسانی مناسب به مردم هدف اصلی این نشست هاست.
مهندس براندیشه توجه ویژه و اقدام عملی در راستای تحقق شعار سال را تاکید کرد وگفت : وظیفه ما در سالجاری سنگین تر از گذشته است چرا که بایستی بسترهای لازم را برای کار و تولید ملی فراهم نماییم .
در ادامه جلسه هر یک از مدیران به ارایه دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند و موضوعات مهمی از جمله اجرای طرح پزشک خانواده و راهکارهای ارایه خدمات درمانی مطلوب به مردم  مورد بحث و بررسی قرار گرفت .          

۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸
کد خبر : ۲۴,۸۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید