مدیرکل دفتر وزارتی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی: سرمایه صندوق بیمه اجتماعی، امانت است

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
سرمایه صندوق بیمه اجتماعی، امانت است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، « سید علی موسوی جم»، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در این مراسم گفت: این صندوق، حاصل زحمات روستاییان ، عشایر و کشاورزان  و سرمایه آنها، نوعی امانت است.

وی، با قدردانی از تلاش های علی شیرکانی در ایجاد نظم در این صندوق گفت: مدیرعامل جدید نیز از بدنه وزارتخانه انتخاب شده است تا مسیر ارتقاء شغلی برای کارکنان فراهم باشد و با انگیزه بیشتر به کار خود ادامه دهند.

خدمت به جامعه هدف ، خدمتی آرمانی است

«بیت‌اله برقراری»، مدیرعامل جدید این صندوق نیز با قدردانی از اعتماد  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت امنا گفت: خدمت  به جامعه روستاییان زحمتکش ، کشاورزان و عشایر غیور، خدمتی آرمانی است.
وی ، این صندوق را نهادی آرمانی دانست  و تاکید کرد : معتقدم روستاییان، کشاورزان و عشایر غیور، پرچم داران توسعه کشور هستند .
برقراری، افزود: فاصله وضع موجود با وضع مطلوب باید تحلیل  و ارزیابی شود و در سرمایه‌گذاری تنوع ایجاد کنیم تا بتوانیم امانت دار سرمایه جامعه هدف باشیم.
وی، تحلیل فرصت‌ها ، ظرفیت‌ها و نگاه علمی را به مسائل  از محورهای برنامه های خود اعلام کرد وگفت: تواضع در برخورد و توجه به عدالت اجتماعی، از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری است که به آن توجه ویژه ای داریم.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر افزود : با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  باید در کار اخلاص داشته باشیم، زیرا اخلاص به کار برکت می‌ بخشد.
 
برقراری اظهار امیدواری کرد؛ با ظرفیت های نوین و استفاده از فناوری ،بتوان اهداف مورد نظر و عدالت اجتماعی را تحقق بخشید.

سعی کردیم از دارایی‌های روستاییان و عشایر امانت‌داری کنیم

«علی شیرکانی »، مدیرعامل سابق این صندوق نیز گفت: در تمام مدت خدمت، سعی کردیم تا تعاریف آماری را اصلاح و براساس برنامه و بودجه مشخص حرکت کنیم، برخی قوانین باید اصلاح شوند و هنوز هم کارهای ناتمام بسیاری وجود دارد که باید انجام شود.
وی گفت: این صندوق، پایدارترین صندوق در کشور است و اگر نظامات بیمه‌ای و اقتصادی تغییر نکند، تا 20 سال آینده پاسخگوی اعضای خود است.

 

۲ آذر ۱۴۰۰ ۱۶:۲۸
کد خبر : ۲۴۹,۷۰۳
کلیدواژه ها: سید علی موسوی جم,مدیرکل دفتر وزارتی, آئین تکریم و معارفه مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید