سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: کارشناسان دیوان محاسبات یاریگران فکری و قانونی مدیران اجرایی هستند

سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: دیوان محاسبات به عنوان نهاد ناظر بر دستگاه های اجرایی بازوی خرد و قانونمداری مدیران است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: کارشناسان دیوان محاسبات یاریگران فکری و قانونی مدیران اجرایی هستند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با شکربیگی مدیرکل دیوان محاسبات یزد دیدار و گفت وگو کرد.
سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی یزد با بیان برخی از مشکلات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: دیوان محاسبات به عنوان نهاد ناظر بر دستگاه های اجرایی بازوی خرد و قانونمداری مدیران است.
وی با اشاره به اینکه در برخی از مسائل نیازمند راهنمایی های فکری از این دستگاه هستیم، خاطرنشان کرد: برای چابکی و پویایی مدیران و بالا رفتن قدرت ریسک پذیری آنان که منجر به حل مشکلات مردم می شود نمایندگان دیوان در دستگاه های اجرایی باید یاری گر و کمک رسان باشند.
در این نشست شکربیگی مدیرکل دیوان محاسبات نیز گفت: کارشناسان دیوان محاسبات مسلط بر قوانین و مقررات بوده و مدیران در برخی از کارهایی که در تصمیم گیری آن مردد هستند می توانند با نمایندگان ما راهکار مناسب را اتخاذ کنند که هم خودشان به دردسر نیفتند و هم کار و مشکل مراجعین حل شود.
در این دیدار شکربیگی بر حل و فصل برخی از مشکلات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قول مساعد داد.
۲۱ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۵۵
کد خبر : ۲۵۳,۳۹۶
کلیدواژه ها: محمدرضا فلاحتی, سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد, دیوان محاسبات, شکربیگی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید