تعهدات بیمه ای تامین اجتماعی گیلان تشریح شد

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: در بخش بیمه ای ماهانه افزون بر 650 میلیارد تومان تعهدات به جامعه هدف پرداخت می شود .
تعهدات بیمه ای تامین اجتماعی گیلان تشریح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، علی حسین نژاد گفت: در حال حاضر حدود 450 هزار نفر بیمه شده اصلی و افزون بر 180 هزار مستمری بگیر ( در قالب حدود 150 هزار پرونده ) به اتفاق افراد تبعی خود، جامعه یک میلیون و 300 هزار نفری تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان را تشکیل می‌دهند.

وی افزود : تا پایان آبان ماه سال جاری به طور متوسط ماهانه افزون بر 650 میلیارد تومان تعهدات توسط بخش بیمه ای تامین اجتماعی گیلان پرداخت شده است که حدود 620 میلیارد تومان آن انواع مستمری ها و 25/5 میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری و بقیه تعهدات کوتاه مدت شامل غرامت‌ها و کمک هزینه ها است. 

وی با اشاره به جامعه هدف گسترده تامین اجتماعی در استان یادآور شد: به عنوان یک سازمان خدمتگزار، پاسخگوئی و رفع مشکلات مردم را وظیفه و رسالت خود می دانیم.

علی حسین نژاد در این راستا افزود: اجرای طرح میزهای خدمت جهادی شهرستانی با هدف

رسیدگی به مشکلات در قالب ملاقات های مردمی و دردسترس بودن مدیران بویژه در نقاط دور از مرکز از برنامه های مهم تامین اجتماعی گیلان در این بخش است.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه این امر با همکاری پایگاه بسیج و با تاسی از منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور میدانی مدیران در صحنه ها و پاسخگوئی به مردم و همسو با رویکرد دولت مردمی سیزدهم در دستور کار قرار گرفته است، از استقرار میز خدمت جهادی در چهار شهرستان استان تا کنون خبر داد.

۲۱ دی ۱۴۰۰ ۱۶:۰۷
کد خبر : ۲۵۳,۴۲۶
کلیدواژه ها: تعهدات بیمه ای,تامین اجتماعی گیلان,میزخدمت,دولت سیزدهم

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید