مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: توسعه و ترویج کارآفرینی راه برون رفت جامعه از مشکلات است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: توسعه کارآفرینی در همه ابعاد و به معنای عام می تواند راه برون رفت جامعه از مشکلات باشد.
توسعه و ترویج کارآفرینی راه برون رفت جامعه از مشکلات است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده در نشست با اعضای انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر مشاوره کارآفرینی استان اظهار داشت: کارآفرینی باید همه ابعاد توسعه را در قالب یک زنجیره ارزش دنبال کند.
وی با تاکید بر این که مدل مشخصی باید برای توسعه کارآفرینی در سیستان و بلوچستان طراحی شود، افزود: با توجه به احکام برنامه هفتم توسعه، نیاز است تا جایگاه کارآفرینی مورد تببین و تاکید قرار گیرد.
دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان ادامه داد: انجمن صنفی دفاتر مشاوره کارآفرینی می تواند نقش مهمی در همسو کردن دستگاه های اجرایی فعال در حوزه اشتغال داشته باشد.
جهاندیده گفت: برای توسعه کارآفرینی نیازمند همگرایی و هم افزایی همه بخش ها هستیم و شرکت های دانش بنیان و مراکز شتاب دهنده نیز می توانند در این مسیر یاری رسان باشند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با همکاری پارک علم و فناوری، بزودی امکان استقرار دفتر انجمن مشاوره کارآفرینی فراهم  می شود تا با جانمایی مکان ثابت، امکان بهره گیری جامعه هدف از ظرفیت انجمن بیش از پیش میسر شود.
جهاندیده افزود: حضور نمایندگان انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر مشاوره کارآفرینی در جلسات کارگروه تخصصی اشتغال استان هم باعث می شود تا از نظرات این انجمن در راستای رسالت و اهداف کارگروه استفاده شود.

۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۵۴,۳۸۰
کلیدواژه ها: مهرداد جهاندیده , انجمن کارآفرینی , دفاتر مشاوره , سیستان و بلوچستان , کارگروه اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید