سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: دیدار مردمی موثرترین راه برای گره‌گشایی از مشکلات مردم است

مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تاکید بر استمرار ملاقات های چهره به چهره مسئولین با مردم، گفت: ملاقات مردمی موثرین راه برای تعامل بی واسطه و شناسایی مطالبات مردم است.
چهارمین دیدار مردمی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران، تهمینه دانیالی در دیدار مردمی خود تاکید کرد: بایستی با اراده و اهتمام ویژه در رفع مشکلات مردم تلاش کرد. هدف ما از دیدار با مردم سرعت در پاسخگویی، احترام و تکریم ارباب رجوع و کاهش حجم مراجعه شهروندان به دستگاه های اجرایی و صرفه جویی در وقت ، زمان و هزینه مخاطبین است

وی افزود: از سیاست های اصلی این اداره کل انجام وظایف خود با اولویت های تبیین شده از سوی وزارتخانه و تحقق اهداف سازمانی و خدمت رسانی جهادگونه، پشتیبانی و حمایت از مردم است.

شایان ذکر است: در ملاقات مردمی، تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با مدیران و اعضای ۷ شرکت تعاونی مشکل دار، دیدار و گفت وگو کرد و طی آن پس از استماع مسائل آنها، دستورات لازم جهت رسیدگی و رفع مشکلات موجود صادر کرد.

۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۴:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۲۵۴,۶۸۲
کلیدواژه ها: تهمینه دانیالی,مشاور وزیر,سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران,ملاقات,چهره به چهره,مسئولین,رفع موانع,ملاقات مردمی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید