در کمتر از ده روز تحقق وعده نماینده وزارت مردم در بازدید از مناطق سیل زده شرق هرمزگان

محموله اهدایی لوازم خانگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، اولین محموله ای لوازم خانگی است که در پی بازدید یک مسوول دولتی به روستای سیل زده مناطق شرق هرمزگان رسیده است.
در کمتر از ده روز تحقق وعده نماینده وزارت مردم در بازدید از مناطق سیل زده شرق هرمزگان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، هادی ابراهیمی گفت: حدود یک هفته پیش بود که در سفر مدیر کل امور استانهای وزارت مردم از چند روستای سیل زده میناب و بازدید ایشان از چند خانواده با دستور تامین برخی اقلام خانگی مورد نیاز و همراهی شرکت فولاد صبای خلیج فارس امروز این وسایل به خانواده های مورد نظر تقدیم شد .هر چند این کمک در برابر حجم آسیب های سیل خیلی ناجیز است اما لبخند شادی امروز این خانواده ها بیش از تمام باران اخیر دل ما را شاد کرد و به راه خدمت رسانی در مسیر وزارت مردم مصمم تر ساخت وزارت مردم در هرمزگان تمام تلاش خود را در مسیر خدمت به مردم شریف استان بسیج کرده است .
 
ابراهیمی افزود: در پی بازدید آقای جلیلی مدیرکل محترم  امور استان های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به مناطق سیل زده هرمزگان همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان هرمزگان؛ اولین محموله کمکهای دولتی از ناحیه وزارت مردم امروز دوم بهمن تحویل خانواده های سیل زده گردید.
 

در این رابطه حسن اسلامی، رییس شورای اسلامی روستای مازغ میناب گفت: محموله اهدایی لوازم خانگی وزارت کار، اولین محموله ای است که در پی بازدید یک مسول دولتی به روستای سیل زده مازغ رسیده است. 

همچنین، فاطمی دهیار روستای تنبک به نیابت از  همه اهالی از حسن توجه مجموعه وزارت کار به دلیل کمک های ارسالی تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است: اقلام اهدایی شامل  یخچال فریزر خانگی و اجاق گاز بود که توسط میرابی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب به نیابت از «وزارت مردم» به پنج خانوار در روستاهای سیل زده میناب اهدا شد.
۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان |
کد خبر : ۲۵۴,۷۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید