جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین برگزار شد

به منظور هماهنگی در برگزاری بهتر مراسم چهلمین و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای جامعه کار و تولید نشست کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین تشکیل شد.
جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان قزوین، رضا گروسی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در این نشست بر لزوم برگزاری هر چه پرشورتر برنامه‌های دهه فجر به ویژه مراسم ۱۲ بهمن و یوم الله ۲۲ بهمن را از اهداف عمده این ستاد دانست و تاکید کرد: حضور حماسی تشکلات کارگری و کارفرمایی  در صحنه‎های دفاع از آرمان‎های انقلاب اسلامی نشان از آگاهی و بصیرت مثال‎زدنی آنهاست که این حضور با بصیرت قطعا بستر لازم برای انتخابات باشکوه را فراهم می‎کند.
وی ضرورت تبیین دستاوردها و ثمرات ارزشمند انقلاب اسلامی برای نسل جوان و امروزی، گفت: دهه فجر متعلق به یک فرد و گروه خاص نیست و همه آحاد جامعه به یک اندازه در بزرگداشت آن سهیم هستند و گرامیداشت این دهه نمادی از عظمت ایران اسلامی است .
در ادامه این نشست حجت الاسلام شهسواری رئیس شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت  ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن  افزود : دهه فجر بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب است و جا دارد با کمک رسانه‌ها در تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب تلاش بیشتری کنیم.
وی گفت: بیداری اسلامی یکی از ثمرات انقلاب است و امروز کشورهای مسلمان و ستمدیده جهان نیز با الگو گرفتن از انقلاب ما در مقابل ظالمان ایستاده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم انقلابی دهه مبارک فجر باید با توجه به نیازهای روز جامعه، از جذابیت کافی برخوردار باشد و ارزش‌های دهه فجر و جشن پیروزی باید به‌خوبی نهادینه شود.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین ادامه داد: دهه فجر فرصت خوبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است، زیرا انقلاب در کشور، منطقه و جهان منشأ تحولی شد که همچنان ادامه دارد و چشم آزادی خواهان جهان به انقلاب اسلامی است.
وی اظهارداشت: سالگرد انقلاب دو ویژگی دارد از آن جمله که آخرین ۲۲ بهمن در قرن حاضر و اولین دهه فجری است که در دولت انقلابی برگزار می شود لذا بایستی همه با پای دل در جشن های انقلاب شرکت کنند و با خلاقیت و ارائه ایده های مناسب به جذابیت آن کمک کنند.
حجت الاسلام شهسواری به تقارن هفته اول بهمن ماه با بزرگداشت روز زن و مقام مادر بر لزوم برگزاری جشن‌های متناسب در این ایام تاکید و عنوان کرد: باید در جهت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (سگ و روز میلاد حضرت امام خمینی (ره) از تمامی توان و ظرفیت موجود در جهت پاسداشت هفته مقام مادر و روز زن استفاده کنیم.
وی برنامه‌ریزی‌های لازم جهت حضور حداکثری مردم و مردمی‌تر کردن برنامه‌ها در دهه فجر به ویژه مراسم ۱۲ بهمن و یوم الله ۲۲ بهمن را از اهداف عمده این ستاد دانست.

در ادامه جلسه اعضای ستاد نقطه نظرات پیشنهادی خود را در خصوص اجرای بهتر برنامه های دهه فجر مطرح نمودند و مقرر شد تاریخ اجرای برنامه های خود را در اسرع وقت جهت هماهنگی سریعاً به واحد امور اجتماعی اعلام نمایند .

۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۲۶
کد خبر : ۲۵۴,۸۲۴
کلیدواژه ها: برگزاری, اولین جلسه , کمیته کارگری و کارآفرینی, ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید