تمدید مهلت ارسال آثار اولین جشنواره استانی فیلم کوتاه "جبین"

دبیر جشنواره جبین گفت: مهلت ارسال آثار اولین جشنواره استانی فیلم کوتاه "جبین" تا 20 اسفند 1400 تمدید شد.
تمدید مهلت ارسال آثار اولین جشنواره استانی فیلم کوتاه "جبین"
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، عزت اله صوفی افزود: با تصمیم شورای سیاستگذاری در پی درخواست جمعی از فیلم سازان و علاقه مندان جامعه کار و تلاش استان مرکزی مهلت ارسال آثار اولین جشنواره استانی فیلم کوتاه "جبین" ( حوزه فرهنگ کار) که به همت اداره کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی برگزار می شود تا ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ تمدید شد. 
صوفی  اظهار داشت : این جشنواره در دو بخش حرفه ای و آماتور برگزار می شود؛ بخش حرفه ای ( فیلم های ۱ - ۱۵ دقیقه ای) شامل فیلمسازان کوتاه با موضوعات و محورهای جشنواره در قالب فیلم های( داستانی- مستند- انیمیشن) وبخش آماتور ( فیلم های ۱۰۰ ثانیه ای) شامل افرادی که با دوربین های خانگی و یا موبایل موضوعات جشنواره را به تصویر می کشند. 
وی  ادامه داد :شرکت در این بخش برای کارگران،تعاونگران، خانواده های آنها، و تشکلات کارگری و کارفرمایی و افراد غیر فیلمساز می باشد. 
دبیر جشنواره اظهار داشت : علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس دبیرخانه جشنواره مراجعه کنند به آدرس @jabin_festival اینستاگرام و سایت جشنوارهhttps://markazi.mcls.gov.ir/fa/home/festivaljabin مراجعه کنند.
۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۴۲
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۵۸,۲۴۸
کلیدواژه ها: جشنواره,فیلم کوتاه,جبین,استان مرکزی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید