اولین جشنواره ورزش های همگانی کارگران سراسر کشور در تهران برگزار شد

به مناسبت هفته تربیت بدنی اولین جشنواره ورزش های همگانی کارگران سراسر کشور با حضور 29 استان در رشته های دارت؛ طناب کشی؛ فوتبال دستی و تنیس روی میز به میزبانی تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی در اولین روز این جشنواره ابتدا مراسم ورزش صبحگاهی با حضور رئیس انجمن ورزش های همگانی و کلیه شرکت کنندگان برگزار شد و سپس ورزشکاران 18 استان در رشته تنیس روی میز با هم به رقابت پرداختند که در پایان علیرضا عمویی فرد از تیم گیلان قهرمان و آقایان قربان ملاحسینی و کیانوش پیمان از استانهای همدان و کردستان به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در همین روز ورزشکاران 18 استان در رشته دارت با هم رقابت کردند که مسعود موسوی از استان گلستان به مقام قهرمانی دست یافت و زهیر محمدی از خراسان رضوی و کامبیز انوشه از قزوین دوم و سوم شدند.

دومین روز این جشنواره با حضور علیرضا محجوب؛ نماینده مجلس شورای اسلامی و دبیر کل خانه کارگر و پرویز محمدی مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی در رشته های فوتبال دوستی و طناب کشی ادامه یافت که در رشته فوتبال دوستی که با حضور 32 شرکت کننده در قالب 16 تیم برگزار شد تیم زنجان به مقام اول و تیم های کردستان و بوشهر به ترتیب به مقام دوم و سوم این دوره از مسابقات دست یافتند. در رشته طناب کشی نیز تیم آذربایجان شرقی قهرمان و تیم آذربایجان غربی و قزوین دوم و سوم شدند.

همچنین جام اخلاق این دوره از رقابت ها به دلیل همکاری خوب تیم ها با کمیته برگزاری جشنواره به تیم های طناب کشی کرمانشاه؛ دارت یزد؛ تنیس روی میز تهران و فوتبال دستی لرستان اهدا گردید.

گفتنی است به مناسبت هفته تربیت بدنی اولین نمایشگاه ورزشی به مدت دو روز در ده غرفه برپا شد. در این غرفه ها؛ هیات های کاراته؛ کوهنوردی؛ ورزش های همگانی؛ دارت پارسیان و تغذیه سالم؛ کارآفرینی؛ بامداد کتاب؛ موسسه صدرا و انجمن پینت بال محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.

 

 

۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰
کد خبر : ۲۵,۹۷۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید