در ششمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان صورت گرفت: تقدیر از وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

از اقدامات دولت کارآفرین در توسعه کارآفرینی در ششمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان تقدیر شد.

ششمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان به همت خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران  با حضور نمایندگان بخش خصوصی ، باهنر (نائب رئیس مجلس شورای اسلامی) ، فولادگر(رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی و اصل 44) ، دکتر شیخ الاسلامی (وزیر تعاون ،‌کار و رفاه اجتماعی) ، غضنفری(وزیر صنعت،معدن و تجارت) و الکساندر آمادیو(رئیس آژانس بین المللی UNIDO در ایران) در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما، برگزار شد .
بر پایه این گزارش در این مراسم  با اهداء لوح سپاس به دکتر شیخ الاسلامی از سوی تولیدکنندگان و صنعتگران از اقدامات وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در توسعه کارآفرینی در کشور تقدیر شد.
دربخشی از این تقدیرنامه آمده است :
تلاش شور انگیز مردم و دولتمردان برای ساختن ایران عزیز مایه مباهات است و مدیران و تولید کنندگان جوان در عرصه کار و تولید با جهاد اقتصادی و در پیش گرفتن راهبرد اقتصاد مقاومتی برای توسعه ایران اسلامی با تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی در اندیشه ریشه کن کردن بیکاری و توسعه رفاه و عدالت در کشور هستند.
بدینوسیله با اهداء این لوح تقدیر به جنابعالی به نمایندگی از هیئت محترم دولت, مراتب تقدیر و تشکر خود را از رئیس محترم جمهور و هیئت محترم دولت جمهوری اسلامی ایران به عنوان «دولت کارآفرین» اعلام می داریم و امیدواریم که هر روز شاهد پیشرفت و تعالی میهن عزیزمان, ایران اسلامی باشیم.
 

۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۳:۵۰
کد خبر : ۲۶,۱۹۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید