بیش از صدمیلیون ریال جوایز برگزیدگان جشنواره عکس کار،تعاون،اشتغال

در پی برگزاری نخستین دوره جشنواره ملی عکس کار،تعاون،اشتغال با مشخص شدن جوایز نفرات تقدیری جمع مبلغ جوایز هفت برگزیده این جشنواره به بیش از صد میلیون ریال رسید.
بیش از صدمیلیون ریال جوایز برگزیدگان جشنواره عکس کار،تعاون،اشتغال

 به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی احسان ارکانی مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مدیر کل روابط عمومی ضمن بیان این خبر گفت: از سه برگزیده این جشنواره ضمن اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره به هریک مبلغ بیست میلیون ریال اهدا خواهد شد، همچنین با توجه به سال جهانی تعاون، از نفرات چهارم تا هفتم این جشنوراه ضمن اهدای لوح تقدیر به هر یک مبلغ سیزده میلیون ریال نیز اهدا خواهد شد،

 وی تاکید کرد: البته به تمامی 80 عکس راه یافته به نمایشگاه به هر تک عکس مبلغ هشت صد هزار ریال و به هر مجموعه عکس مبلغ ده میلیون ریال به عنوان حق التالیف پرداخت میشود.

ارکانی خاطر نشان کرد، با توجه به کادر حرفه ای داوران و اعضای دبیرخانه و همچنین جوایز شایسته در انتظار حضور عکاسان حرفه ای دیگر در این جشنواره هستیم.

ارکانی افزود: تا پایان این هفته عکاسان فرصت دارند آثار خود را با موضوع کار،تعاون،اشتغال در سه حوزه صنعت، خدمات و کشاورزی به آدرس دبیرخانه این جشنواره به نشانی تهران، خیابان شهیدبهشتی،ضلع جنوبی میدان تختی،بین خیابان اکبری و حسنی، ساختمان شهید بهشتی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، طبقه سوم، دبیرخانه جشنواره عکس، ارسال نمایند. همچنین علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی این جشنواره به نشانی www.aksekar.com مراجعه نمایند.

۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱
کد خبر : ۲۶,۲۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید