وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بازنشستگان می‌توانند مطالبات را به صورت سهام بگیرند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بازنشستگان می‌توانند مطالبات را به صورت سهام بگیرند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر‌اساس مصوبه هیأت وزیران، پرداخت مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری به بازنشستگان به صورت سهام است.
به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دکتر عبدالرضا شیخ‌الاسلامی در مراسم هفتمین همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان با اعلام این خبر گفت: اگر بازنشسته‌ای تمایل داشته باشد بابت مطالباتش سهام بگیرد، می‌تواند با مراجعه به صندوق بازنشستگی، اقدامات لازم برای دریافت سهام را انجام دهد.
وی افزود: اما بازنشستگانی که می‌خواهند مطالبات‌شان به صورت نقدی پرداخت شود باید منتظر بمانند تا فرایند فروش سهام‌های اختصاص داده شده از طریق سازمان خصوصی‌سازی انجام شود، در غیر این صورت بر‌اساس مصوبه هیأت وزیران صندوق بازنشستگی کشوری می‌تواند مطالبات بازنشستگان را به صورت سهام پرداخت کند.
شیخ‌الاسلامی با اشاره به پرداخت سه مرحله از مطالبات بازنشستگان کشوری اظهار داشت: تاکنون جمعاً 620 هزار تومان از مطالبات بازنشستگان واریز شده و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری تلاش دارد به‌تدریج باقی‌مانده مطالبات را هم بپردازد.
به گفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برنامه‌های حمایتی از بازنشستگان ادامه خواهد داشت و این وزارتخانه تلاش دارد سطح خدمات رفاهی و درمانی برای بازنشستگان را از طریق صندوق بازنشستگی کشوری افزایش دهد.
۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۶:۱۷
کد خبر : ۲۶,۲۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید