مدیر کل بازرسی کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خبر داد :انتشار 18 آئین نامه و دستورالعمل ایمنی در شورایعالی حفاظت فنی در دولت دهم

18آئین نامه و دستورالعمل ایمنی که در شورایعالی حفاظت فنی در دولت دهم تدوین و به تصویب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسیده، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی محمد اصابتی مدیر کل بازرسی کار و دبیر شورایعالی حفاظت فنی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 18 آئین نامه که از شروع کار دولت دهم تاکنون در شورایعالی حفاظت فنی تدوین و به تصویب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسیده است تحت عنوان کتاب دستورالعمل و آئین نامه های ایمنی و حفاظت فنی منتشر گردید.
وی افزود: تدوین و بازنگری آئین نامه ها با برنامه ریزی و فعالیت کلیه عوامل و دست اندرکاران با استفاده از نقطه نظرات اساتید دانشگاه، صاحب نظران و متخصصین کارگری و کارفرمایی با استفاده از استانداردهای موجود و مطابق دانش، تکنولوژی، علوم منابع روز صورت می گیرد. کتاب دستورالعمل و آئین‌نامه با هدف ترویج اطلاعات و آگاهی رسانی صحیح به دست اندرکاران امر ایمنی و حفاظت فنی در سطح اجرایی و نظارتی به چاپ رسیده است.

 وی اظهار امیدواری کرد با تدوین این کتاب با زمینه مناسب در جهت پیشگیری از حوادث ناشی از کار فراهم سازد.
 

۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۴:۱۸
کد خبر : ۲۶,۳۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید