برگزاری کارگاه آموزشی روابط عمومی ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی منطقه ای در استان اصفهان

کارگاه آموزشی سامانه اطلاع رسانی ویژه مسئولین روابط عمومی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی منطقه ای به میزبانی استان اصفهان برگزار گردید.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در کارگاه آموزشی روابط عمومی منطقه ای استان های همجوار با اشاره به جایگاه روابط عمومی¬ها در ادارات گفت : نقش موثر روابط عمومی ها در پیشرفت و ارتقای سطح کمی و کیفی دستگاه های اجرایی به عنوان یکی از مبانی توسعه سازمانی به شمار می رود.
قادری خاطرنشان کرد: ارتباط رسانه‌ای، اطلاع‌رسانی و پوشش گسترده برنامه‌ها و دستاوردها به ویژه آگاه‌سازی افکار عمومی، محور اصلی مسئولیت روابط عمومی ها می باشد
وی همچنین گفت: با توجه به دیدگاهی که در حال حاضر نسبت روابط عمومی وجود دارد، عمده فعالیت های این بخش در ارگانهای دولتی در حوزه اجرای برنامه ها و روشهای متداول و سنتی اطلاع رسانی متمرکز شده است .
وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت موجود در روابط عمومی، این بخش علاوه بر انجام فعالیت های معمول میتواند در تحلیل عملکرد دستگاه در میان مردم و روش ها جدید در اغناع افکار عمومی جامعه نقش موثری داشته باشد و برای پیشبرد اهداف دستگاه برنامه ریزی نماید و در مجموع به عنوان مشاور قدرتمندی در کنار مدیران دستگاههای اجرایی به فعالیت بپردازد.
مدیر کل تعاون کار و فاه احتماعی افزود: با توجه به اینکه روابط عمومی پایگاه مهم اطلاع رسانی در یک سازمان یا اداره محسوب می شود لازم است ارتقاء روش های اطلاع رسانی و گام برداشتن در جهت ارائه کلیه خدمات دولتی به روش الکترونیکی و حضور موثر در فضای مجازی در دستور کار روابط عمومی ها قرار گیرد .
این کارگاه دو روزه با هدف افزایش تخصص و توانمندی روابط عمومی ها با حضور کارشناسان و مسئولین استان های یزد، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و فارس برگزار گردید .
در این کارگاه ضمن تبادل نظر درباره موضوعات مشترک و همچنین رویکردهای نوین در روابط عمومی در سه حوزه تخصصی   برنامه جامع روابط عمومی ادارات کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استانها که به تازگی به تمام استانها ابلاغ شده است ،خبر نویسی و مدیریت محتوای پایگاه اطلاع رسانی آموزش های لازم ارائه شد .
در پایان مسئولین و کارشناسان روابط عمومی استانها با توجه به نقش موثر این دوره آموزشی در ارتقاء نحوه اطلاع رسانی و نحوه ارائه خدمات خواستار تداوم برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی به صورت منطقه ای و ملی شدند .

تصاویر 

۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹
کد خبر : ۲۶,۳۸۱
کلیدواژه ها: برگزاری کارگاه آموزشی روابط عمومی ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی منطقه ای در استان اصفهان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید