مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: کارگران در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌ عزت ایرانی تلاش می کنند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در جشن جامعه کار و‌ تلاش کرمان که به مناسبت هفته کار و‌ کارگر و بسیج کارگری در سالن شهدای کارگر کرمان برگزار شد، گفت:کارگران عزیز در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌ عزت ایرانی تلاش می کنند .
کارگران در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌ عزت ایرانی تلاش می کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، مجتبی مصباح در این مراسم تاکید کرد: دکتر عبدالملکی وزیر عدالت گستر وزارت مردم بر حمایت همه جانبه از جامعه کار و تلاش بویژه کارگران تاکید ویژه دارد .

معاون سیاسی ، امنیتی استانداری کرمان نیز در جشن با شکوه جامعه کار و تلاش استان کرمان گفت: جامعه کار و تلاش باید نگاه اسلام و دولت مردمی آیت الله رئیسی به کار و کارگر را تبیین کنند .

رحمان جلالی با قدردانی از کارگران به منظور حضور همیشگی در صحنه های انقلاب اسلامی بیان کرد: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب از مدیران جامعه کار و تلاش استان انتظار می رود  سه ماموریت، تنظیم عادلانه روابط کار و کارفرما، امنیت شغلی کارگران و ایجاد فرصتهای شغلی جدید را به شکل مطلوب‌ پیگیری کنند .

سرهنگ پاداش جانشین ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسن خاطرنشان کرد: بسیج کارگری، پیگیری مطالبات کارگران را وظیفه خود می داند .

سرهنگ  پاداش ضمن تبریک هفته کار و کارگر و بسیج کارگری به جامعه کار و تلاش استان کرمان گفت:  مدیران لایق و انقلابی  جامعه کارگری کشور باید تمام تلاش خود را در راستای کاهش مشکلات کاری و معیشتی کارگران عزیز بکار گیرند .

در این مراسم از بسیجیان و‌ ورزشکاران  نمونه جامعه کار و تلاش و پاکبانان نمونه شهرداری کرمان تجلیل شد .

این مراسم با اجرای برنامه های شاد فرهنگی و‌هنری همراه بود.

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان |
کد خبر : ۲۶۸,۹۵۰
کلیدواژه ها: جشن,جامعه کار و تلاش استان کرمان,کار و‌ کارگر و بسیج کارگری,روابط عمومی کرمان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید