مسائل تعاونی های مشکل دار استان البرز بررسی شد

موضوعات ، مسائل و مشکلات تعاونی های استان البرز بررسی شد.
مسائل تعاونی های مشکل دار استان البرز بررسی شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نشست بررسی موضوعات و مسائل مشکلات تعاونی های استان البرز با حضور "مهدی مسکنی " معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "عبدالله دارایی" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز و معاون سیاسی فرمانداری ساوجبلاغ برگزار شد.

در این نشست اعضای رسیدگی کننده به موضوعات تعاونی های مشکل دار از جمله مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، فرماندار و معاون سیاسی فرمانداری هشتگرد و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد مسایل دو تعاونی مسکن مهر در هشتگرد و دو تعاونی مسکن مهر در ساوجبلاغ و موضوعات مربوط به آنها را بررسی کرده و راه حل های دقیق و کارشناسی ارایه کردند.

مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست با بیان اینکه اعتبار بخش تعاون برای ما به عنوان متولی این بخش بسیار اهمیت دارد، گفت: تلاش می کنیم که موضوعات تعاونی های مشکل دار به صورت عادلانه بررسی و اعلام نظر شود. معاون امور تعاون وزارت مردم همچنین از دستگاه های ذیربط خواست که برای حل مسائل و مشکلات تعاونی های مشکل دار در استان البرز تمامی تلاش خود را به کار گیرند.

وی با بیان اینکه به دنبال راه حل های مناسبی برای حل مشکل، تکمیل و افتتاح 882 واحد مسکونی مسکن مهر تا پایان خردادماه در استان البرز هستیم، تصریح کرد: 755 پروژه دیگر نیز در بخش مسکن مهر البرز وجود دارد که دارای بیش از 65 درصد پیشرفت فیزیکی است و باید با توجه به شروع فصل گرما برای اتمام آن، مسئولان مربوطه تمامی تلاش خود را به کار گیرند. عبدالله دارایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز نیز بر لزوم رسیدگی به مشکلات تعاونی های این استان تاکید کرد.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۷:۳۰
کد خبر : ۲۶۹,۷۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید