مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در تشریح رسالت های وزارت کار: منابع و نیازهای جامعه برای بهبود همه جانبه کیفیت زندگی مردم انجام می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ماموریت ها و رسالت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بحث ایجاد اشتغال و کارآفرینی، تنظیم مناسبات روابط کار، امور اجتماعی و فرهنگی جامعه کار و تلاش و ایجاد بسترهای مردمی کردن اقتصاد در حوزه تعاون را تشریح کرد.
راهبرد و پیشرو ایجاد اشتغال، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، مختار احمدی گفت: برنامه ریزی، توسعه فرایند تصمیم گیری برای تعیین مناسب ترین خط مشی ها در مقطع زمانی کنونی به منظور دستیابی به هدف های تعیین شده با توجه به ظرفیت ها، منابع و نیازهای جامعه برای بهبود همه جانبه کیفیت زندگی مردم  در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می شود.

وی تاکید کرد: پشتیبانی های سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این مسیر می تواند ما را در استان یاری کند.

وی در ادامه ضمن اظهار خرسندی از حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و تیم کارشناسی سازمان در اداره کل، به منظور احصاء مشکلات به صورت میدانی، اظهار کرد: قطعاً حضور رئیس سازمان و مدیریت و برنامه ربزی و همکاران ایشان، موجب دلگرمی کارکنان اداره کل در راستای ادامه خدمت صادقانه به مردم است.

حبیب اله وفایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه در بازدید از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مسئله اشتغال را بزرگترین و مهمترین دغدغه مسئولین و  مردم عنوان  و اظهارکرد: راهبرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد اشتغال در کشور است و امروز ما شاهد تحقق این وظیفه خطیر و تلاش مضاعف در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هستیم.

 

وی با تأکید بر فعال کردن میز خدمت  و دولت الکترونیک و برون‌سپاری وظایف در جهت تسهیل امور مراجعین، گفت: با بهره‌مندی کامل از ظرفیت الکترونیک شاید بتوانیم صرفه‌جویی در برخی منابع مالی و منابع انسانی سازمانی داشته باشیم ولی با توجه به شواهد امر، قطعاً سهم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اعتبارات هزینه ای و عمرانی استان به طور ویژه لحاظ می شود.

در این نشست تامین اعتبار جهت اجرا و تکمیل پروژه ساختمان اداری شهرستان سرپل ذهاب، تامین اعتبار تعمیرات ساختمان اداری مدیریت شهرستان کرمانشاه، تامین اعتبار جهت خرید تجهیزات سخت افزاری و ارتقا زیرساخت ها و نرم افزارها، افزایش اعتبار سرانه رفاهی کارکنان، از جمله مباحث مهم و مورد درخواست  بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در ابتدای این برنامه ضمن بازدید از قسمت های  مختلف ساختمان های اداری مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کرمانشاه از محل مراجع تشخیص و حل اختلاف بازدید و با مراجعین جامعه هدف دیدار و  گفت وگو کرد.

۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۷۴,۱۰۰
کلیدواژه ها: اشتغال پایدار,وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی,پیشرو در اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید