سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبرداد: کارگران و گروه های کار نمونه ی سال 1392 انتخاب می شوند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از انتخاب کارگران و گروه های کار نمونه سال جاری در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی خوزستان، سیدنور محمدپور به تشریح فرایند انتخاب کارگران و گروه های کار نمونه در استان پرداخت و گفت: به منظور توسعه ی فرهنگ کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه به منظور افزایش سطح بهره وری در بین کارگران واحدها ، کارگران نمونه ی سال 1392 انتخاب می شوند.
وی خاطر نشان کرد: به منظور تشویق نیروهای کارگری مولد، متخصص و مبتکر، همه ساله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به انتخاب کارگران نمونه سال در بخش های مختلف در بنگاه های تولیدی، صنعتی ، کشاورزی و خدماتی سراسر کشور اقدام می کند.
محمدپور از جمله ملاک ها و معیارهای انتخاب کارگران و گروه های کار نمونه در استان را رعایت شئونات اسلامی و اصول اخلاقی ، ارایه شیوه های نوین در کار، اختراع ، ابتکار، اصلاح ، تکمیل و راه اندازی سیستم و تجهیزات و ابتکارو نوآوری در زمینه افزایش راندمان تولید یا کاهش ضایعات و همچنین رعایت موارد ایمنی و تلاش برای کسب آموزش های ایمنی، حفاظتی و بهداشتی اعلام کرد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان دیگرملاک های ارزیابی را برای انتخاب کارگران نمونه، تلاش برای ارتقای مهارت های شغلی و انتقال دانش و تجربه به همکاران، روابط مناسب و حسن برخورد با سایر همکاران دانست و افزود: خوش بختانه همه ساله این فرایند با استقبال خوبی از سوی کارفرمایان در استان خوزستان مواجه می شود و امسال نیز تعداد 624 نفر در سایت جشنواره امتنان ثبت نام کرده اند که امید واریم شاهد انتخاب کارگر نمونه کشور از استان خوزستان باشیم.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 معاون رفاه اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان : کارگر خوزستانی نفر برتر مسابقات کشوری حفظ قرآن کریم

 معاون رفاه اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان از کارگر خوزستانی که نفر برتر مسابقات کشوری حفظ قرآن کریم شد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، عبدالکریم انصاری زاده گفت: نهمین دوره مسابقات سراسری حفظ و قرائت و مفاهیم قرآن کریم و نخستین دوره مسابقات ترتیل قرآن کریم و مفاهیم نهج البلاغه جامعه کار، تلاش و تعاون در استان قم به پایان رسید و تیم اعزامی کارگران خوزستان در این مسابقات توانست رتبه برتر حفظ بیست جزء و مقام سوم تفسیر مفاهم قرآن را ازآن خود کند.
وی افزود: این دوره از مسابقات در مرحله انتخابی با حضور 5 هزار نفر از کارگران کشور انجام شد که در نهایت 450 نفر به مرحله نهایی راه یافتند.
وی گفت: رقابت های مرحله پایانی به مدت چهار روز در استان قم و با حضور 30 استان کشور برگزار شد که در پایان این مرحله 42 نفر به عنوان افراد برگزیده که شامل 18 استان بود انتخاب و از آن ها تقدیر شد.
انصاری زاده اظهار کرد: استان خوزستان پس از برگزاری دوره مقدماتی 12 نفر برگزیده را به این مسابقات اعزام کرد که صاحب 2 مقام در این دوره شد. مقام نخست حفظ بیست جزء قرآن کریم را عبداله میاحی و مقام سوم تفسیر مفاهم قرآن را سیدصادق موسوی از استان خوزستان به دست آوردند.
۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸
کد خبر : ۳۲,۴۴۷
کلیدواژه ها: کارگران و گروه های کار نمونه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید