اعمال تخفیفات بیمه ای سهم کارفرما در قبال بکارگیری نیروی کار جدید

مهندس سهراب براندیشه قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: کلیه کارفرمایانی که نیروی کار جدید را بکار گماری نمایند مشمول تخفیف بیمه ای سهم کارفرما خواهند شد.

 وی افزود: براساس آئین نامه اجرایی بند ( و ) ماده 80 قانون برنامه پنجم توسعه کارفرمایان می توانند در صورت بکارگماری نیروی جدید علاوه بر نیروهای موجود فعلی از معافیت بیمه ای سهم کارفرما بهره مند گردند.

 مهندس براندیشه با اشاره به اینکه کارفرمایان بایستی نیروهای خود را از طریق کاریابی ها بکارگیری نمایند تصریح کرد: کلیه کارفرمایان در بخشهای مختلف اقتصادی می توانند با مراجعه به ادارات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در شهرستانها نسبت به تکمیل فرمهای مربوطه اقدام نمایند.

 قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ضمن تشریح کامل مزایای این دستورالمعل و نقش آن در کاهش هزینه های تولید و سرمایه گذاری گفت: با اجرای این دستورالعمل هزینه های کارفرمایان کاهش پیدا کرده و تمایل آنان در بکارگیری نیروها افزایش می یابد.

 وی اضافه کرد: در شش ماهه اول سالجاری در استان کرمانشاه تعداد 252 نفر کارفرما از مزایای این طرح برخوردار شده اند.

وی از همکاری و مساعدت اداره کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه در اجرای این طرح قدردانی کرد

----------------------------------------------------------------------------------------------------------


استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه دوم کشوری نهمین دوره مسابقات قرآن کریم شد

استان کرمانشاه در نهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار ، تلاش و تعاون سراسر کشور موفق به کسب رتبه دوم گردید
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه این مسابقات با حضور وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی ، نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی، استاندار و سایر مسئولان استانی در مرکز همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار و قریب به 5 هزار نفر در 7 رشته در این مسابقات به رقابت پرداختند.

 این گزارش افزود: استان کرمانشاه در این مسابقات بعد از استان قم حائز رتبه دوم کشوری گردید
 گفتنی است : آقایان علی اردشیری  نفر اول رشته مفاهیم قرآن کریم ، صابر صادقی نفر سوم رشته مفاهیم نهج البلاغه و امین عبدی نفر دوم رشته قرائت و خانم ها سارا زرافشان نفر سوم رشته مفاهیم قرآن کریم زهرا سهرابی  نفر سوم رشته قرائت  و زهرا محمدی نفر دوم رشته ترتیل نفرات برتر این مسابقات بود که حائز رتبه کشوری  گردیده اند و در مجموع استان کرمانشاه مقام دوم کشوری را به خود اختصاص داد

۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵
کد خبر : ۳۲,۴۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید