بازدید مسعود بابایی قائم وزیر ومدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان قزوین وفرماندار شهرستان البرز از شرکت نستله

مسعود بابایی قائم وزیر ومدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان قزوین به همراه حسن پور فرماندار شهرستان البرز ،معاونین و رئیس اداره تعاون کارورفاه شهرستان البرز وجمعی از کارشناسان از شرکت نستله بازید به عمل آوردند .
مسعود بابایی قائم وزیر ومدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان قزوین به همراه حسن پور فرماندار شهرستان البرز ،معاونین و رئیس اداره تعاون کارورفاه شهرستان  البرز وجمعی از کارشناسان از شرکت نستله بازید به عمل آوردند .

 قائم وزیر ومدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان قزوین دراین باره  ضمن خسته نباشید ، خطاب به مسئولین شرکت  گفت : صنعت هر کشور، نقش مهمی در رشد، رفاه، وضعیت اقتصادی و آسایش مردم ایفا می‌کندو بسیاری از کشورها با تلاش زیاد صنعت خود را به حدی از رشد و شکوفایی رسانده‌اند تا بتوانند محصولات خود را به سایر کشورها صادر و درصد بالایی از اشتغال، درآمد و ارزش افزوده کشورشان را به آن اختصاص دهندکه رشد صنعت از هر جهت به نفع ذینفعان آن صنعت خواهد بود زیرا رشد صنعت علاوه بر ایجاد اشتغال و آسایش سبب تولید محصولات باکیفیت‌تر و مناسب‌تر می‌شود.

 از سوی دیگر، اگر کشوری دارای صنایع قدرتمندی باشد که توان حضوری موفق در بازارهای بین‌المللی را داشته باشد، قدرت اقتصادی آن کشور نیز افزایش خواهد یافت و موضوع کیفیت و بهبـود آن، موضوع مهم و حیاتی در هر سازمان و بنگاه است و برخی کیفیت را تنها انطباق با ضوابط از پیش تعیین شده می‌دانند به عبارت دیگر کیفیت مترادف با استاندارد تلقی می‌شود، غافل از آن‌که امروزه کیفیت مفهومی وسیع‌تر داشته و به معنی پاسخ‌گویی به درخواست‌های منطقی و حق مدارانه مشتریان است .

وی درادامه از خطوط مختلف تولید این شرکت ،آزمایشگاه میکروبی وبخشهای مختلف بسته بندی ،انبار و...بازدید به عمل آورد ودرخاتمه برای همه تلاشگران این شرکت آرزوی سلامتی وموفقیت نمود .

۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸
کد خبر : ۳۲,۵۱۶
کلیدواژه ها: مسعود بابایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید