نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کاردر استان ادبیل

در راستای ارتقای سطح دانش کارشناسان روابط کار و اعضاء مراجع حل اختلاق و بحث و تبادل نظر پیرامون دستورالعملهای ابلاغی در حوزه روابط کار، نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار و نمایندگان وزارت متبوع در مراجع حل اختلاف استان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این نشست  که با حضور کارشناسان حوزه روابط کار و نمایندگان وزارت متبوع در مراجع حل اختلاف استان تشکیل یافته بود

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن ایراد سخنرانی برای حاضرین و تاکید بر اهمیت نقش روابط کار گفت: یکی از اساسی ترین وظایف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، تنظیم روابط کار و نظارت بر اجرای صحیح قانون کار می باشد و اجرای این وظیفه مهم  بر عهده کارشناسان روابط کار است.

در بخش دیگری از این مراسم بمنظور ایجاد وحدت رویه در رسیدگی به دادخواستهای واصله در حوزه روابط کار و رفع  ابهامات احتمالی در خصوص آئین دادرسی کار به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

در پایان این نشست با برگزاری آزمون (حاوی سوالات تخصصی در حوزه روابط کار) از نفرات برتر این آزمون تجلیل و قدردانی شد. در آینده نزدیک نشست مشابهی نیز برای اعضاء مراجع حل اختلاف (نمایندگان کارگران و کارفرمایان) در این اداره کل برگزار خواهد شد.

۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۴:۱۸
کد خبر : ۳۲,۵۸۳
کلیدواژه ها: نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید