برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران واحدهای تولیدی با مسئولین استان چهارمحال و بختیاری

نشست هم اندیشی مدیران واحدهای تولیدی استان چهارمحال و بختیاری با حضور نماینده مردم شهرستان شهرکرد ، ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ومدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ومسئول سازمان بسیج کارگری در سالن جلسات اداره ی کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری قائم مقام وزیر ومدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری بیان داشت برای توسعه و پیشرفت استان باید از تمام ظرفیت های موجود استفاده گردد و یکی از اساسی ترین نیاز ها و چالش واحدهای تولیدی استان سرمایه در گردش است  که باید از سوی دستگاههای مرتبط تأمین شود و به تثبیت اشتغال کمک کنیم زیرا ثبیت اشتغال مهمتر از ایجاد اشتغال می باشد .

مهندس شیوندی  کاهش هزینه در تولید را از برنامه هایی دانست که باید آن را در زمینه تولید نهادینه کنیم . وی افزود تقویت فرهنگ کار را باید یک فضیلت بدانیم و درتحقق حماسه اقتصادی  با ید با یکدیگر اتحاد و همدلی  و همکاری داشته باشیم تا به اهداف مورد نظر برسیم .

مسئول بسیج کارگری استان چهارمحال و بختیاری گفت با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سومقام معظم رهبری (مدظله العالی) اظهار داشت برای رفع مشکلات موجود در راه پیشرفت تولید در استان و هم اندیشی در رابطه با رفع مشکلات  این مشکلات هدف اصلی اینگونه جلسات است.

زمانیان نماینده مردم شهرکرد،بن و سامان در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت توجه به تفکر بسیج یعنی کار شبانروزی و حل مشکلات است  و باید فرهنگ بسیج در مکانهای مختلف حاکم باشد و  ورود بسیج در بحث های مالی مهم  و بسیاری از دغدغه ها را برطرف می کند .

وی افزود اعتقاد دارم  وظیفه مدیران اجرایی استان اینست که بصورت تخصصی جلسات را برگزار کنند چراکه بسیاری از مشکلات بعلت عدم اجرای صحیح بوجود می آیند .

سید سعید زمانیان گفت امیدوارم در آیند ه ای نزدیک با  تشکیل جلسات متعدد با وزیر صنعت ،معدن و تجارت و مدیران استان و مدیران صنایع و کارخانجات و شرکت ها استان بتوانم مشکلات پیش روی صنعت استان را مرتفع کنم و شاهد توسعه و شکوفایی صنعت استان چهارمحا و بختیاری باشیم.  

 

۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸
کد خبر : ۳۲,۶۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید