همایش آشنایی با حقوق کار وبیمه ویژه کارفرمایان صنایع شهرستان دلیجان برگزار گردید

کارگاه آموزشی حقوق کار صنایع دلیجان با برنامه ریزی و اجرای کانون کارفرمایی استان با حضور جمع کثیری از کارفرمایان و مدیران صنایع شهرستان دلیجان و نماینده اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی ، سازمان آموزش فنی و حرفه ای و شرکت شهرک های صنعتی و کانون انجمن های صنفی کارفرمایی استان در محل اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دلیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی هدف از برگزاری این همایش آشنایی کارفرمایان با قوانین کار وبیمه همچنین مزایای استفاده از آموزشهای مهارتی با توجه به بخشودگی ده درصدی مالیات بر ارزش افزوده  جهت صنایع تولیدی بوده است.

 در این نشست یک روزه ، حاضرین در همایش مسائل و مشکلات خود را مطرح و توسط مسئولین و کار شناسان به سؤالات آنان پاسخ لازم ارائه و همچنین با آخرین دستورالعمل ها ، آئین نامه و مقررات کار ، بیمه تأمین اجتماعی و فنی و حرفه ای آشنا شدند .

 در پایان از کارگاه های مختلف آموزشی سازمان فنی و حرفه ای بازدید بعمل آمده و امکانات بالفعل آموزشی سازمان فنی و حرفه ای در راستای تقویت بنیه علمی و مهارتی نیروی انسانی صنایع شناسایی گردید .

۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۴:۰۲
کد خبر : ۳۲,۶۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید