تعاونی های تازه تاسیس تا سقف یک میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه دریافت می نمایند

مهندس سهراب براندیشه قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با صندوق مهرامام رضا(ع) از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به تعاونی ها خبر داد و گفت: تعاونی های تازه تاسیس می توانند تا سقف یک میلیارد ریال تسهیلات دریافت نمایند.

مهندس براندیشه ادامه داد: کلیه تعاونی های تازه تاسیس در تمامی حوزه های اقتصادی اعم از صنعت، خدمات و کشاورزی می توانند از این تسهیلات ارزان قیمت بهره مند گردند

وی افزود: این تسهیلات قرض الحسنه بوده و از طریق صندوق مهر امام رضا(ع) پرداخت خواهد شد..

وی اظهار داشت: سقف پرداخت تسهیلات یک میلیارد ریال بوده و با توجه به ویژگی های مناسب و اجرایی و پوشش وثیقه کافی و مورد تائید قابل پرداخت است .

قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه هدف از ارایه این تسهیلات را اشاعهفرهنگ تعاون در سطح جامعه خواند و اظهار داشت: در این طرح اولویت با شرکتهای تعاونی است که  زنان سرپرست خانوار ، روستائیان مناطق محروم و فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل داده اند .

وی ضمن تاکید بر تازه تاسیس بودن تعاونی ها برای اخذ این تسهیلات گفت: این تعاونی ها می توانند به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه تا جهت اخذ تسهیلات به صندوق مهر امام رضا(ع) معرفی شوند .

گفتنی است: در این نشست عظیمی سرپرست صندوق مهر امام رضا(ع) نیز آمادگی خود را برای پرداختتسهیلات قرض الحسنه به تعاونی ها تازه تاسیس اعلام نمودند .

۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۴:۴۳
کد خبر : ۳۲,۶۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید