برگزاری کارگاه آموزشی بررسی توجیه اقتصادی، فنی و مالی طرحهای اقتصادی درکرمانشاه


با همت و تلاش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه و مشارکت بانک صادرات کارگاه آموزشی نحوه بررسی توجیه اقتصادی، فنی و مالی طرحهای اقتصادی ویژه کارشناسان دستگاههای اجرایی عضو کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان در سالن اجتماعات بانک صادرات برگزار شد.

مهندس سهراب براندیشه قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و    سرمایه گذاری استان کرمانشاه در این سمینار با اشاره به اهداف ترسیم شده آن گفت: ارتقاء سطح دانش کارشناسان ، تسهیل و تسریع در فرایند پرداخت تسهیلات و یکسان سازی در ارایه خدمات به سرمایه گذاران از اهداف این کارگاه آموزشی است.

وی گفت: یکی از مشکلات سرمایه گذاران پروسه طولانی مدت بررسی طرحها تا تصویب نهایی آنها بوده که در این سمینار سعی شده راهکارهای مناسب در این زمینه به کارشناسان آموزش داده شود.

وی آموزش را نیاز ضروری در ارتقاء بهره وری کارکنان هرسازمانی خواند و اظهار داشت: این آموزشها توان کارشناسان در دستگاههای اجرایی و بانک ها را افزایش داده و موجب می گردد خدمات رسانی مناسبی به مردم ارایه گردد.

مهندس براندیشه اظهار امیدواری کرد: این کارگاه آموزشی بتواند روند بررسی طرحها را سرعت بیشتری بخشیده تا بستر مناسب سرمایه گذاری بیش از پیش در استان فراهم شود.

گفتنی است: در این کارگاه یک روزه کلیه کارشناسان دستگاههای اجرایی عضو کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه حضور داشته و در پایان برای شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی صادر خواهد شد.

...........................................................................................................................

                                               

راه اندازی دفتر مشاوره تعاون در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی استان کرمانشاه

سهراب براندیشه قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از راه اندازی دفتر مشاوره تعاون در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی خبر داد.

وی در ادامه گفت: به منظور مشاوره و هدایت دانشجویان رشته های کشاورزی و افزایش کمی و کیفی تعاونی ها ی دانش آموختگان کشاورزی این دفتر مشاوره در سطح دانشگاه رازی تاُسیس گردیده است.

ایشان تصریح کرد: این تفاهم نامه در سه ماده فی مابین اداره کل تعاون، کار و  رفاه اجتماعی و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی منعقد گردیده و این کار برای اولین بار در استان کرمانشاه صورت گرفته است.

مهندس براندیشه ادامه داد: براساس مواد تفاهم نامه از سوی کارشناسلن اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به دانشجویان و اعضای هیاُت علمی دانشگاه در مورد بخش تعاون مشاوره ارایه می شود و دانشجویان با روش ها و مراحل تشکیل تعاونی و نحوه اخذ مجوزهای لازم آشنا می شوند.

وی تصریح کرد: ایجاد اینگونه دفاتر مشاوره و راهنمایی در سطح دانشگاهها به ما این امکان را می دهد تا در آینده ایجاد تعاونی های هدفمند را شاهد باشیم.

۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۳:۴۲
کد خبر : ۳۲,۶۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید