اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه اول استان در شاخص های اختصاصی گردیده است

مهندس سهراب براندیشه قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست شورای اداری این اداره کل گفت: براساس ارزیابی­های اعلام شده از سوی استانداری و با همت و تلاش همکاران در بحث شاخصهای اختصاصی رتبه اول و در شاخص­های عمومی رتبه چهارم استان را کسب نموده ایم.

مهندس براندیشه ضمن اشاره به موفقیت­های هر یک از بخشهای اداره­کل گفت: کسب رتبه دوم کشوری مسابقات حفظ، قرائت و درک مفاهیم قرآن کریم و نهج البلاغه و  رتبه دوم کشوری حراست این اداره­ کل از جمله این موفقیت­های کسب شده است.

وی افزود: نام اداره­   کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه جزء برترین ادارات سراسر کشور است و برای حفظ این رتبه بایستی تلاشی مظاعف و همه جانبه انجام داد.

قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه خدمت صادقانه و بی­ریا به مردم را سرلوحه کار کارکنان خود خواند و اظهار داشت: با برنامه ریزی­های لازم و تلاش جمعی سعی داریم  خدمتگزاری متعهد برای مردم باشیم و شعار ما تسهیل و تسریع  در امور مراجعین است.

وی با اشاره به وظایف کمیته­های خود ارزیابی، اصلاح فرایندها، طرح تکریم، بهره­وری گفت: انجام درست و  بموقع وظایف این کمیته ها به نقاط قوت و رفع معایب و مشکلات در سازمان می انجامد.

مهندس براندیشه در ادامه داشتن تفکر بسیجی را لازمه خدمت دانست و گفت: با این تفکر می توان سریعتر به  اهداف خود دست یافت.

گفتنی است: در این نشست کلیه مسئولین ستادی و اجرایی به ارایه گزارش عملکرد فعالیت های حوزه کاری خود پرداختند.  

                                                                                                        

۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵
کد خبر : ۳۲,۷۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید