اعزام فعالان اقتصادی استان همدان به اقلیم کردستان عراق

تعداد 40 نفر از فعالان عرصه اقتصادی استان در قالب شرکتهای تعاونی که اینها مرکب از واحدهای تولیدی – صنعتی- خدماتی – کشاورزی و نیز بخش ساختمان و ... به اقلیم کردستان عراق اعزام می شوند.

 مهندس مسعود اقلامی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری حماسه اقتصادی و نیز تلاش برای رشد و توسعه و شکوفایی اقتصادی استان تعداد 40 نفر از فعالان عرصه اقتصادی استان در قالب شرکتهای تعاونی که اینها مرکب از واحدهای تولیدی – صنعتی-  خدماتی – کشاورزی و نیز بخش ساختمان و ... به اقلیم کردستان عراق اعزام می شوند.

مهندس اقلامی افزود: فعالان اقتصادی استان با ملاقات مقامات اقتصادی اقلیم کردستان و اتاق بازرگانی سلیمانیه و اردبیل و اتحادیه صادر کنندگان و وارد کنندگان نسبت به تنظیم قراردادهای بازرگانی و صدور کالاها و خدمات اقدام خواهند نمود.

لازم بذکر است بر اساس مجوز صادره از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، هیات تجاری بخش تعاون استان همدان به سرپرستی اتاق تعاون همدان به اقلیم کردستان عراق اعزام شده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان وجود ظرفیت­های بالای خدمات فنی مهندسی، نیروی کار، محصولات کشاورزی، مصالح ساختمانی و برخی محصولات صنعتی را از دیگر مزیت­های اقلیم کردستان عراق برشمرد.

 

۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸
کد خبر : ۳۲,۷۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید