تشکیل کمیته در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارزیابی آرای صادره در هیئت های حل اختلاف

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شیراز خواستار تشکیل کمیته ای در این اداره برای ارزیابی آرای صادره در هیئت های حل اختلاف شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، سعیدرضا عابد در جلسه کمیته وحدت رویه که با حضور معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در این اداره برگزار شد، اظهار کرد: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شیراز هیچ جایگاهی در آرای صادرشده از سوی هیئت های حل اختلاف ندارد.

وی گفت: پیشنهاد می دهم که کمیته ای تشکیل و کار هیئت هایی که به رای آنها اعتراضی صورت می گیرد بررسی شده و به گونه ای کار هیئت های حل اختلاف مورد بررسی قرار گیرد و در صورت وارد بودن اعتراض و افزایش شمار اعتراض ها به هیئت مذکور تذکر داده شود.

عابد همچنین بر برخورد مناسب با ارباب رجوع در هیئت های حل اختلاف تاکید و خاطرنشان کرد: در هر جلسه هیئت ممکن است که از طرفین از رای صادره ناراحت و ناراضی باشد اما می توان با برخورد خوب و مناسب رای را به افراد مربوطه ابلاغ کرد و نباید به گونه ای رفتارشود که برداشت های نادرستی از کار هیئت در ذهن مراجعین به وجود آید.

گفتنی است در این جلسه و با توجه به پیشنهاد مهندس عابد، معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس از کارشناس مربوطه خواست تا نسبت به تعریف ، ساز و کار ارزیابی ماهانه عملکرد هیئت و رای برتر این هیئت ها در استان فارس اقدام کند تا بتوان از این ساز و کار، برای ایجاد انگیزه به فعالین در هیئت های حل اختلاف در سراسر کشور الگوسازی کرد.

۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸
کد خبر : ۳۲,۷۶۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید