پرداخت تسهیلات به پشتیبانان مشاغل خانگی تا سقف یک میلیارد ریال در استان کرمانشاه

مهندس سهراب براندیشه قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نهمین نشست شورای هماهنگی مدیران اجرایی استان گفت: مجریان طرحهای پشتیبان مشاغل خانگی می توانند تا سقف یک میلیارد ریال تسهیلات دریافت نمایند. این تسهیلات بصورت قرض الحسنه بوده و توسط صندوق مهر امام رضا(ع) پرداخت خواهد شد.
   مهندس براندیشه اظهار داشت: کلیه دستگاههای اجرایی از جمله فنی و حرفه ای، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) و سایر دستگاههای اجرایی که مشمول این طرح می شوند می توانند هر چه سریعتر برای واجدان شرایط دریافت این تسهیلات  اقدام نمایند.
قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه ضمن اشاره به پرداخت تسهیلات به تعاونی های تازه تاسیس نیز گفت: افراد می توانند در قالب تعاونی از مزایای این طرح تا سقف یک میلیارد ریال به صورت قرض الحسنه بهره مند شوند.
وی ادامه داد: این تعاونی ها می توانند با مراجعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به تشکیل پرونده خوداقدام نمایند.
وی به تلاشهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در راستای توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در بین دانشجویان خبر داد و گفت: برای اولین بار در کشور مرکز مشاوره تعاون در پردیس دانشکده کشاورزی دانشگاه رازی کرمانشاه راه اندازی شده و این امر گام مثبتی در ایجاد تعاونی های دانش بنیان خواهد بود.
مهندس براندیشه در ادامه به تعامل و همکاری خوب کلیه دستگاههای اجرایی استان کرمانشاه تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد و گفت: از لحاظ کیفیت برگزاری جلسات و تعداد مصوبات جزو برترین استانهای کشور هستیم.
گفتنی است: این نشست که در سازمان بازنشستگی برگزار شد کلیه دستگاههای اجرایی تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان از جمله فنی و حرفه ای ، تامین اجتماعی ، صندوق مهر امام رضا (ع) ، بانک رفاه  بانک توسعه تعاون ،  بهزیستی ، بیمه سلامت ، صندوق بازنشستگی ، مدیریت درمان تامین اجتماعی صندوق بیمه روستائیان و عشایر  کمیته امداد امام خمینی (ره) و دبیر اتاق تعاون به ارایه عملکرد خود پرداختند. 
           
                                                                                                                   
۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶
کد خبر : ۳۲,۷۸۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید