مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی:برای خدمت رسانی به مردم کردستان، با آرمان های نظام تجدید بیعت می کنیم

قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان ظهر امروز با استاندار جدید کردستان دیدار و ضمن تجدید بیعت با آرمان های نظام، بر اجرایی نمودن برنامه های دولت تدبیر و امید در راستای خدمت رسانی به مردم اعلام آمادگی نمود.

    به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: در این دیدار که معاونین و تعدادی از کارکنان این اداره کل حضور داشتند "مصطفی باغبانیان" گزارشی از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در حوزه های تعاون، اشتغال، امور اجتماعی و بازرسی کار را ارائه کرد و افزود: برای عملیاتی نمودن برنامه های دولت تدبیر و امید در حوزه ماموریت ها و رسالت های وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان، بی شک نیازمند مساعدت و پشتیبانی استاندار جدید هستیم.

   وی همچنین با ارائه گزارشی از پروژه های عمرانی این دستگاه دولتی، اظهار داشت: در صورت تکمیل این پروژه ها از جمله استراحتگاه کارگران زریوار مریوان، شاهد افتتاح و بهره برداری این مجموعه در دهه مبارک فجر امسال خواهیم بود.

  شایان ذکر است "مهندس عبدالمحمد زاهدی" استاندار جدید کردستان نیز در این دیدار با اظهار خرسندی از نگاه ویژه دولت دکتر روحانی به استان کردستان گفت: بی شک با همکاری و همیاری همه دستگاهها، توسعه در کردستان رشد چشمگیری خواهد یافت.

  "مهندس زاهدی" اظهار امیدواری نمود: برای اشتغال و همچنین ارتقاء وضعیت معیشتی کارگران کردستان برنامه های اساسی طراحی و به مرحله اجرا در خواهد آمد.

 
۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴
کد خبر : ۳۲,۸۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید