جلسه کارشناسی اشتغال با حضور مدیران کاریابی های استان در اداره کل تعاون , کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد

جلسه کارشناسی اشتغال با حضور مدیران کاریابی های استان در محل سالن اجتماعات اداره کل تعاون , کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.

در این جلسه آقای مهندس خسرو صادقی , قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون , کار و رفاه اجتماعی استان , از همکاری کاریابی های استان , جهت تحقق اهداف  وزارت تعاون , کار و رفاه اجتماعی استان تشکر و قدردانی نمودند.

وی بیان نمود :مطابق چهارچوب و تفاهم نامه کاریابی ها باید عمل گردد و کاریابی ها باید در استان رقابت درست داشته باشند و همدیگر را تخریب ننمایند .کاریابی ها باید انسجام خودشان را در استان حفظ نموده و با رعایت اصول و اخلاق عمل نمایند.

مهندس صادقی افزود:انجمن صنفی کاریابی های استان باید اقدام به برگزاری جلسات بیشتری  جهت هماهنگی کاریابی های  استان نمایند ما باید با همکاری تهدید ها را تبدیل به فرصت نماییم.

در ادامه جلسه یکی از نماینده های انجمن صنفی کاریابی های استان پیشنهادات خود را بیان نمود و در مورد مسایل مربوط به کاریابی ها  و اشتغال استان به بررسی و تشریک مساعی پرداختند.

در این جلسه مقرر گردید که کاریابی  ها اقدام به ثبت نام  از مقرری بگیران بیمه بیکاری نمایند و افراد مربوطه را با توجه به تجربه کاری قبلی افراد به فرصت های شغلی مناسب معرفی نمایند.

۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۳:۲۷
کد خبر : ۳۲,۸۶۴
کلیدواژه ها: به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون , کار و رفاه اجتماعی استان گیلان , جلسه کارشناسی اشتغال با حضور مدیران کاریابی های استان در محل سالن اجتماعات اداره کل تعاون , کار و رفاه اجتماعی گیلان روز دوشنبه مورخ 92/9/18 برگزار شد.

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید