باغبانیان :هم حاکمیت و هم دولت نگاه ویژه ای به قشر ایثارگر و تکریم آنان در جامعه دارند

قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان صبح امروز در نشست اعضای شورای مدیران این اداره کل بر حفظ حرمت و تکریم ایثارگران به عنوان اولویت نخست این تشکیلات در دولت تدبیر و امید تاکید کرد.
 

    به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: "مصطفی باغبانیان" در نوزدهمین نشست اعضای شورای مدیران گفت: هم حاکمیت و هم دولت نگاه ویژه ای به قشر ایثارگر و تکریم آنان در جامعه دارند .

   "باغبانیان" بهره گیری از توان و تجارب ایثارگران در تصمیم گیری های اداری را مهم ارزیابی کرد و افزود: تشکیل شورای هماهنگی نمایندگان ایثارگران ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان و همچنین شورای حراست های این ادارات، بستر مناسبی را برای ترویج بیش از پیش ارزش ها و باورهای دینی و ایثارگری در خدمت رسانی به مردم فراهم می نماید.

   وی بر برقراری بیمه صد در صد تکمیلی ایثارگران اداره کل طبق ضوابط و مقررات بیمه درمانی ایثارگران خبر داد  و گفت:در راستای بهبود وضعیت درمانی و رفاهی کارکنان ایثارگر و همچنین ارتقاء جایگاه اداری آنان از هیچ کوششی نباید فرو گذار کرد.

   مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان خاطر نشان ساخت: بایستی هر آنچه که نظام جمهوری اسلامی ایران و در رأس آن رهبر معظم انقلاب در زمینه تکریم شهداء، ایثارگران و خانواده های آنان تاکید فرموده اند اجرایی گردد.

۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰
کد خبر : ۳۲,۸۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید