دومین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری همزمان با هفته پژوهش نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی با حضور جمعی از مسئولین استانی در آموزشکده فنی پسران شهرکرد افتتاح شد.

نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی با حضورو همکاری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی،پارک علم و فن آوری ،اداره کل آموزش فنی و حرفه ای،آموزشکده فنی پسران ،بنیاد ملی نخبگان ،شرکت شهرک ها،جهاد دانشگاهی،جهادکشاورزی،جمعیت هلال احمر،سازمان صنعت،معدن و تجارت و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری در26 غرفه دستاوردها و پژوهش ها کاربردی مراکز علمی و مخترعین استان چهارمحال وبختیاری در معرض دید عموم قرار گرفت .

در این نمایشگاه با همفکری مراکز علمی ،پژوهشی و تحقیقاتی  و دستگاههای اجرایی به معرفی کارآفرینان و مولدان کسب و کار و شناساندن رشته ها و مشاغل قابل احراز و نمایش عکس و مولتی مدیا مشاغل استان و نمایش مشاغل خانگی و بومی و کلینیک اشتغال و کارآفرینی و نمایش کار در زمینه های مختلف پرداخته و توجه ویژه ای به بومی سازی مشاغل و حرف شده است که نقش بسزایی در توسعه استان دارد .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهرشهدای کارگراستان چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی ،کارکنان و تشکلات کارگری و کارفرمایی استان در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای کارگر و صنعتگر استان چهارمحال و بختیاری که درحادثه تروریستی عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمدند شرکت کردند.

مهندس شیوندی ضمن ابراز همدردی و تسلیت شهادت شماری ازکارگران و صنعتگران استان به محضر بقیه الله العظم ،رهبرمعظم انقلاب (مدظله العالی) و مردم شریف استان چهارمحال و بختیاری و خانواده معزز شهدا بیان داشت طی حمله تروریستی در عراق جمعی از کارگران  و صنعتگران استان چهارمحال و بختیاری به درجه رفیع شهادت نائل آمدند که امروز با شرکت خیل اعظیمی ازمردم شهیدپرور و ولایی استان چهارمحال و بختیاری تشییع گردید .

وی افزود در این مراسم باشکوه جامعه کارگری استان در کنار مردم شریف و خانواده محترم شهدای عزیز کارگر استان همراهی و همدردی نمودند و پیکر شهدای عرصه کار و تلاش را بر دستان خود تشییع کردند . راهشان پر رهرو و یادشان گرامیباد.

 

    

۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷
کد خبر : ۳۲,۹۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید