ایجاد کارگاه آموزشی مشاغل خانگی وتعاونی در نمایشگاه اشتغال وتوسعه کارآفرینی استان قزوین

ناصر شفیع آبادی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل، تعاون کارو رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه فلسفه ایجاد این نمایشگاه به خاطرهفته پژوهش است، افزود : یکی از مشکلات روز جامعه چه برای خانواده ها و چه برای دولت مبحث اشتغال است و از این رو نیاز مبرم و رسیدن به این هدف در این روزها بسیار مهم است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی استان قزوین وی اعتقاد دارد اگر چه داشتن پول می‌تواند یکی از راه‌های رسیدن به اشتغال باشد، اما این نکته را اضافه می کند که در دنیای امروز این مهم با تکیه بر دانش و علم  است که می‌تواند جامعه را به سمت  و سوی اشتغال هدایت  کند.

شفیع آبادی با تاکید بر اینکه در حال حاضر این شرکت‌های دانش بنیان هستند که در کل دنیا در مسیر کارآفرینی گام برداشته‌اند، اضافه می‌کند: این شرکت‌ها با استفاده ازعلم و دانش دانشجویان نخبه و از طریق فکر، ایده و خلاقیت آنان می‌توانند جامعه را از این نابسامانی و بیکاری نجات دهند.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه نمونه موجود این شرکت‌های دانش بنیان دردنیا کم نیستند، عنوان می‌کند: اهمیت قائل شدن به شرکت‌های  دانش بنیان علاوه بر بحث اشتغال بر روی اقتصاد، سیاست و حتی امنیت اجتماعی می‌تواند تاثیر گذار باشد.

وی درپایان ازتمامی همکارا نوکارشناسانی  که دراین چند روز باحوصله تمام برای ارباب رجوعان مختلف وقت قائل شدند وبه طور دقیق به سئوالات این عزیزان پاسخگو بودند تقدیر وتشکرکردند . 

۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵
کد خبر : ۳۲,۹۲۵
کلیدواژه ها: مشاغل خانگی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید