مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بکارگیری نیروهای ارزشی در بدنه دستگاه های دولتی، بستر ساز خدمت رسانی مطلوب است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دیدار مدیر هسته مرکزی گزینش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان، بکارگیری نیروهای ارزشی در بدنه دستگاه های دولتی را بستر ساز خدمت رسانی مطلوب دانست و بر آن تاکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان "مصطفی باغبانیان" افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بهره گیری از توان و تجارب همکاران ایثارگر خوشبختانه در این زمینه، خدمت رسانی مطلوبی را انجام داده است.

 وی اظهار داشت: از مجموع 227 نفر پرسنل رسمی، پیمانی، قراردادی و ...تعداد 45 نفر از آنان از جامعه معزز ایثارگر شامل فرزندان شهدا، برادران و خواهران شهدا، جانبازان و ... هستند که این مهم، ظرفیت و موقعیت مناسبی را برای مدیریت موثر در این تشکیلات فراهم نموده است.  

وی همچنین به توجه ویژه اعضای هسته مرکزی گزینش وزارت متبوع به همکاران این اداره کل اشاره کرد و افزود: خردورزی توأم با رعایت اصول اخلاقی، جلوگیری از اسراف و تبذیر، تلاش برای ارتقاء بهره وری سازمانی و رعایت اخلاق در پذیرش ارباب رجوع بدور از هرگونه گرایش های سیاسی از جمله ویژگی هایی است که خوشبختانه همکاران هسته مرکزی گزینش به آن آراسته هستند.

 
۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷
کد خبر : ۳۲,۹۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید