مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به نامگذاری امسال: "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" نقشه راهبردی حوزه اشتغال و تعاون در کردستان

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" نقشه راهبردی استان در حوزه اشتغال و تعاون است .

  "مصطفی باغبانیان" با تبریک سال نو و با اشاره به نقش مدیریت جهادی در "اقتصاد و فرهنگ" افزود: می توان با تکیه بر نیروی انسانی متعهد و دارای خودباوری به این نوع مدیریت جامه عمل پوشاند .

  وی اظهار داشت: مدیریت جهادی از متن دین و از الگوهای مدیریتی پیامبر اسلام (ص) اقتباس شده است بنابراین از این الگو برای تحقق بخشیدن به برنامه های اشتغال در کردستان بهره خواهیم گرفت.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان افزود: در سالهای اولیه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، الگوی عزم و اراده مردمی و مدیریت جهادی  موفق شد تا بسیاری از نیازهای ضروری کشور از جمله ایجاد ثبات داخلی و نگهداری جنگ و نیاز به رفع محرومیت و اشتغالزایی را به طور شایسته ای پاسخ دهد .

  "باغبانیان" اظهارداشت: دو مقوله فرهنگ و اقتصاد از مهمترین شاخصه هایی هستند که رهبر معظم انقلاب تحقق بخشیدن به این دو را رمز تعالی و بالندگی جامعه عنوان کردند .

  وی گفت: برای رسیدن به حماسه اقتصادی و تقویت توانمندی های داخلی به فرموده رهبر معظم انقلاب استفاده از تمام امکانات و ظرفیت های کشور ضروری است و نباید منابع و توانایی های داخلی کشور فراموش شوند چرا که همین ظرفیت ها رمز استقلال اقتصادی جامعه هستند.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان همچنین بر ضرورت تقویت فرهنگ در جامعه تاکید کرد و افزود: تجربه ثابت کرده است بی توجهی به فرهنگ تبعات منفی به دنبال دارد.

  وی در پایان بار دیگر عید باستانی نوروز را به همه هموطنان تبریک گفت .

 
۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸
کد خبر : ۳۵,۳۸۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید