مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان اصفهان :خدمت صادقانه و پیشرفت اداری شعار سال 93 در استان

مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان اصفهان در دیدار نوروزی با همکاران و پرسنل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: خدمت صادقانه و پیشرفت اداری شعار سال 93 در استان خواهد بود.
غلامعلی قادری در این نشست صمیمانه با اشاره به برخی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در یک سال گذشته گفت: با برون سپاری برخی از مأموریت ها از جمله راه اندازی دفاتر کفالت و اقامت اتباع خارجی تردد اتباع خارجی به اداره کل و ادارات تابعه کاهش یافته است.
وی همچنین با اشاره به تشکیل تعاونی های مسکن متعارف در سال گذشته تصریح کرد: با این اقدام نظارت و هماهنگی بر این گروه از تعاونی ها عملاً بر عهده این اتحادیه قرار خواهد گرفت.
قادری همچنین برگزاری برنامه های باشکوه و بزرگی همچون هفته کارگر، هفته تعاون و دهۀ مبارک فجر را که با حضور وزرای محترم در برنامه های هفته تعاون در سه سال گذشته همراه بود فرصت مغتنمی برای استان و اداره کل دانست.
مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان اصفهان توجه ویژه به مراجع را از دیگر برنامه های اداره کل در یک سال گذشته برشمرد و افزود: با افزایش کمی و کیفی آمار مراجع در این سال ها رضایتمندی مردم افزایش یافته است. 
وی تهیه و تدوین نظام جامع پیشنهادات در اداره کل و آموزش 8300 نفر ساعت از همکاران در سطوح مختلف کارشناسان، مدیران و معاونین را از دیگر اقدامات مؤثر در سال گذشته عنوان کرد.
مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه پرسنل اداره کل به خاطر انجام وظایف و مأموریت های اداره کل تحقق 96 درصدی مأموریت های این اداره کل را حاصل انسجام و همدلی پرسنل و کارکنان دانست و تأکید کرد امسال هم تلاش خواهیم کرد با افزایش بهره وری نیروی کار ، حفظ و تثبیت اشتغال موجود، افزایش مهارت منابع انسانی، اصلاح ساختار ها و فرآیندها و توجه به مسائل فرهنگی جامعه کار و تولید گام های مؤثری برای تحقق شعار سال برداریم.
۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰
کد خبر : ۳۵,۴۰۵
کلیدواژه ها: خدمت صادقانه و پیشرفت اداری شعار سال 93 در استان خواهد بود.

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید