بازدید استاندار هرمزگان و مدیرکل تعاون و کار استان از شیرخوارگاه الزهرا بندرعباس

جناب آقای دکتر جادری استاندار هرمزگان بهمراه "اکرمی" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، با حضور در مجتمع خدمات بهزیستی الزهرا (س)، در فضایی صمیمی با کودکان و نوزادان مرکز شیرخوارگاه الزهرا (س) بندرعباس دیدار و از آنان دلجویی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، در این دیدار که معاونان استاندار و مدیرکل و مسوولان بهزیستی نیز حضور داشتند، استاندار و همراهان وی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مجتمع الزهرا (س) با پرسنل و مربیان این مجتمع گفتگو کردند.

در این بازدید، ضمن ارائه گزارشی از برنامه ها و عملکرد مرکز شیرخوارگاه الزهرا (س)، هزینه های درمانی و نگهداری کودکان بویژه کودکان دارای مشکل جسمی و ذهنی و کمبود نیروی انسانی از عمده مشکلات این مرکز خدماتی عنوان شد.

مجتمع خدماتی الزهرا (س) بندرعباس یکی از مراکز دولتی زیرمجموعه معاونت امور اجتماعی سازمان بهزیستی هرمزگان است که شامل شیرخوارگاه، مرکز مداخله در بحرانهای اجتماعی، مرکز کاهش طلاق و خانه سلامت می باشد که متولی نگهداری از کودکان خردسال و پذیرش زنان و دختران بدسرپرست بصورت دایم یا موقت می باشد.

مجتمع خدماتی بهزیستی الزهرای بندرعباس فعالیتهایی نظیر اقدامات پزشکی و درمانی، مددکاری، مشاوره، آموزشی و فرهنگی را به جامعه هدف خود ارائه می کند.

۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲
کد خبر : ۳۵,۴۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید