مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزداز ثبت نام کارآفرینان برترتا 27 فروردین خبر داد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: کارآفرینان حداکثر تا27فروردین ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود در سایت مربوطه اقدام کنند.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: دکتر محمدحسین ریاحی از ثبت نام کارآفرینان برتر بخش های مختلف اقتصادی اعم از صنعت، کشاورزی و خدمات جهت شرکت در نهمین جشنواره استانی امتنان از کارآفرینان برتر خبر داد و افزود :با مراجعه به سایت اینترنتی به نشانیwww.karafarinebartar.irنسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: هدف از برگزاری جشنواره را ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی و خلاقیت در استان خواند و اظهارداشت: تقویت و توسعه فرهنگ کاروتلاش درهر جامعه ای موجب ایجاد فضای تعامل و همکاری فعالان اقتصادی شده و این امر کمک خواهد کرد تا راههای رسیدن به استقلال اقتصادی هموارتر گردد.

دکتر ریاحی با اشاره به استقبال خوب کارآفرینان که باعث شده استان یزد در بیشتر جشنواره ها در رتبه برتر کشوری قرار گیرد اظهارداشت: با اطلاع رسانی مناسب و تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی، انشاالله شاهد تکرار این موقعیت بسیار خوب همچون سالهای گذشته در استان یزد خواهیم بود.

وی افزود: کارآفرینان برای کسب اطلاعات بیشترمی توانند به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیریت امور اجتماعی این اداره کل مراجعه و یا با شماره تلفن های19- 8263712 تماس حاصل نمایند.

دکتر ریاحی خاطر نشان کرد:کارآفرینان برتر استانی به جشنواره ملی-کشوری راه خواهند یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد افزود: استان یزد در تمامی جشنواره های برگزار شده در سالهای قبل کارآفرینان ملی برتر را به جشنواره کشوری معرفی کرده و این شاخص را در کارنامه عملکردی خود دارد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعاونی ها عامل کلیدی و موفق در اقتصاد مقاومتی هستند

سرپرست مدیریت تعاون استان یزد: تعاونی ها را نقطه اتکای مطمئن دولت، عامل کلیدی و موفقیت در اقتصاد مقاومتی دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مهندس امیر یوسفی همزمان با آغاز به کار در سال 93 اظهارداشت : با توجه به منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در اولین روز از سال 93 ونام گذاری امسال به نام"اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی"باید اهداف بخش تعاون را با الگوهای علمی و با نگاه کاربردی پیاده سازی کرد تا این اهداف در اقتصاد جمهوری اسلامی ایران ونیز پایه ریزی اجرای سند بخش تعاون را هرچه بهتر محقق کرد.

سرپرست مدیریت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: فعالیت های اتاق تعاون را عاملی برای تقویت شرکتهای تعاونی دانست و افزود: اتاق تعاون بستر فرهنگی و کاری ارزشی است که نقشی اساسی دراحیای جایگاه واقعی تعاونی ها و همچنین همکاری با این اداره کل را ایفا میکند.

وی گفت : بخش تعاون در مقایسه با دیگر بخشهای تولیدی و یا خدماتی از جایگاه خاصی برخوردار است و ضمن آسیب شناسی فعالیت های تعاونی ها باید آنها را ارتقاء دهیم و دارای عملکردی قوی باشند بطوریکه بتوان باور کسانی که تعاونی ها را کم اهمیت تلقی می کنند تغییر داد.

یوسفی ضمن تاکید بر جایگاه تعاونی هادر رفع فقر ،کاهش نا برابری اجتماعی و بهبود توزیع درآمد به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها اشاره و خاطرنشان کرد: تعاونی ها در نگاه اقتصاددانان و مجریان، حلال مشکلات بسیار زیادی است و می تواند عامل مطمئن اتکای دولت و موفق در اقتصاد مقاوتی باشد.

مهندس امیر یوسفی با بیان اینکه اتاق تعاون بازوی مشورتی ر حوزه مدیریت تعاون در اداره کل است و می تواند برخی موانع را پیش بینی کند، افزود: امیدواریم اهداف کاری تعریف شده در سال" اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی"در حوزه تعاون به سمتی برود که نگاه از پایین به بالا هرچه بیشتر تقویت شودو با شکل گیری شرکت های تعاونی قوی، اتحادیه های بیشتر و به دنبال آن تعاونی ها مشکل دار، غیرفعال و راکد بتوانند با همکاری اتحادیه ها مشکلات پیش روی خود را مرتفع و فعالیت خود را آغاز کنند.۱۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵
کد خبر : ۳۵,۴۸۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید